Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.11.11, 00:19   #2
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 13 yaşındaki kıza tecavüz eden 26 kişiyi ödüllendirenleri lanetliyor

13 yaşında bir kız çocuğu ve 26 hayvan...

Hayvanlar hayvanda...

Bu kararı veren mahkemenin hakimi savcısı ve bu kararı onayan Yargıtayda ki hakim ve savcılar ne oluyor peki?

Tecavüzcülerin akıl sağlığı, vicdanı veya her ne haltsa bir şekilde hastalıklı...

Peki bu kararı verenlerin ve adaleti beklediğimiz kişilerin bu olaya bakış açıları nasıl?

Ve biz bunlara güvenerek adaletli bir hukuk sisteminden bahsedebilir miyiz?

En önemlisi adaleti sağlamakla görevli savcı ve hakimlerin akıl ve vicdan sağlıklarının yerinde olduğunu düşünebilir miyiz?

Adalet bakanı "böyle bir kararın çıkması söz konusu olamaz" demiş...

Bakan bey herhalde bir mahkemenin karar verdiğini, üst mahkeme olan Yargıtay'ın bu kararı onadığını atlamış diyeceğim ama bu mümkün değil.

Sadece Adaleti getirdikleri bu halden utanıp daha dava sürecinin devam ettiğine vurgu yapmış.

Utanmış mıdır gerçekten?

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
15 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.