Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.11.11, 01:33   #12
MartiNeAgLe
« Asi Ruh »

MartiNeAgLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 68
Ettiği Teşekkür: 4360
Aldığı Teşekkür: 9233
Rep Derecesi : MartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura about
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Dünyaca Ünlü Yıldızlar Nasıl Müslüman Oldu?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi OkyanusunKalbi Mesajı göster
Bana bak Martin kişisi almayım elime kızılcık sopamı kara kuşağımı takıpda sağdan soldan girişirim sana he..

İslâma karşı değilim. Herkes nasıl istiyorsa öyle yaşasın. Müzik söz konusu olunca orada duracaksın, sevdiğim müzisyenlerden ilahi dinlemek farklı geliyor bana. Bu sadece benim düşüncem. İslamiyet'i öcü gibi de hiç görmüyorum. İnanan birisiyim sadece müziğe yansıması gösteriş gibi geliyor o kadar..
Benim anlatmak istediğim buydu.

direk seni yada bir başkasını hedef alıp islamı öcü gibi görüyorsun demedim dediğim gibi genelleme yaptım ama daha önce yazdığın yoruma bir bakarsan müziğini sevdiğin birinin,muziği bırakıp müslamanlığı seçti diye yadırgıyorsun ve reklam peşinde diyorsun,onun yerine müslümanlığa geçti ama keşke muziğine devam etseydi deseydin zaten birşey söylemezdim sana...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Kendi dinlerinde arayıpta bulamadıkları neyi buldular acaba islamda?
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Sen beni ne kadar tanıyorsun da, benim neyi ne kadar görüp görmediğimi söz konusu ediyorsun.

En azından senin kadar sığ değilim. Benim orada sorduğum sorunun manasını bilmeden saldırırcasına yanıt vermeni hoş karşılamadım.
Saldırmak mı ?
Seninle aynı görüşte olmayanları neden direk saldırı olarak görüyorsun lale ? Sığ'lık derken neye dayanarak beni sığlıkla suçluyorsun ?
koyultuğum noktada ve sana yazdığım yorumda ben saldırma göremiyorum

demek ki senin görmediğin yada göremediğin noktaları görmüşler diyorum bunu nasıl sığlıkla ve saldırganlıkla suçluyorsan anlamadım ama keyfin bilir ben insanları yargılamıyorum senin gibi istediğini düşünebilirsin benim açımdan problem yok....