Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.11.11, 13:44   #223
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Koca bir kapıdan çok büyük bir alana girdim. İlk karşılayan karar verip gitmesi sadece 3 aya sığan, sanki çokta acelesi varmış gibi giden abimdi.

Sonra damağında kahvemin tadıyla gitmek isteyen çalışkan dedem, dediklerinin yarısını bile zor anladığım ama çimlerde bizle yuvarlanırken kahkahalarının
arasına kürtçe küfürler yerleştiren babaannem, Sabah evden Beyazıta gidiyorum diye çıkıp akşam "Ben Malatya'dayım. Keklikler beni çağırıyordu, dayanamadım. Beni merak edip aramayın" diyen dedem, hiç görmediğim hayata sadece 37 gün tutunabilmiş ablam, 2 yeğenim ve onlarca tanıdık...

Ne çok olmuşuz burada da...

Kuzey yıldızı demiştin değil mi Lale eski bir yazında. Hani karanlık ve soğuk gecelerimizin ışığı, içimizi ısıtanı ve her yolumuzu kaybettiğimizi düşündüğümüzde yolumuzu bulmamızı sağlayanı...

Ne denir, nasıl teselli edilir veya ne yapılabilir ki? Üzül işte, ağla, ara, acıyı yaşa... Değiştiremeyeceklerimizden bunlar, değişmiyorda...

Yüreğindeki güzel insanda yaşıyordur o da mutlaka ve sana her baktığında daha çok parlıyordur yerinde...

Biliyor musun ben çok sevdim senin o yıldız benzetmeni ve ne zaman birini arasam başımı gökyüzüne çeviriyorum artık. Orada işte...

İyi bayramlar FG...

Sana da iyi bayramlar Lale...

* Kuzey Yıldızı (msj 66 ve 67)

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.