Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.11.11, 11:04   #444
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75963
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günaydın | 2011/2

Günaydın FG ahalisi ben geldim...

Bu saatte geldiğime bakmayın sakın! Aslında daha erken aydı günümde burayı açana kadar "uu uuu u" bir sürü şey yaptım...

Yok! merak etmeyin yaptıklarımı sayıp sizin ne kadar tambel, miskin, uykucu falan olduğunuzu yüzünüze vuracak değilim. Sonuçta bu forumun "En Centilmeni" hala benim. (Verdiğiniz oyların hakkını hala vermekteyim. Yılbaşı geliyor ve seçimler yaklaştı. Makarna, mercimek, kömür vb. şeylerin en azından burada kabul görmediğini bildiğim için icraatlarım sürecek efendim. Beni sizler varettiniz, ben sizlerle varım, iyi ki de varım.)

Ne diyordum ya!.. Araya seçim propagandası alınca karıştırdım konuyu. Hee! Sizin miskinliğinizden falan dem vuruyordum. Dem dedimde aklıma şimdi ocaktaki mis gibi Ceylon çayım geldi. Bardağımda boşalmış tazeleyip geliyorum...

Geldim... füğğğğrrrrrrrrtttt... Ohhhhhhhhhh!.. Mis gibi ya! Eğer bu sene "en güzel çay demleyen forumcu" kategorisi eklenirse bunda da iddialıyım haberiniz olsun...

İstanbul mis gibi Güneşli bugünde. Sabahtan beri tadını çıkardım ve hala çıkartmaktayım. İnsanın içine mutluluk falan pompalıyor böyle sabahlar...

Tüm eksiklere rağmen...

Günaydın işte...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
3 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.