Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.11.11, 11:40   #225
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Günaydına yazmıştım ama Günün İçinden'e de... yazayım...

Yazasım var alla alla!..

Gazete falan okudum, bir sürü şeye takıldım, haberlerden girip sporda bir tur attıktan sonra, 2-3 tane magazin haberi bile aldım üzerine.

Yok öyle yemekten sonra yenen tatlıyla ilgisi uzaktan yakından yok bu magazin haberlerinin. Zaten ülkenin böyle haber gündemine bu magazin haberleri yakışmakta. Çivisi çıkmış herşeyin. Alayının... çivisini sokmak gerekiyor tekrar yerine ama nasıl yapılacağı konusunda hala fikri ve vicdanı hür, beslenmesi başkalarına göbek bağıyla bağlı olmayan, otoriter, kararlı, ülkesinin menfaatlerini kendi menfaatlerinin önünde tutacak, halkının refahı için mesaisini harcayacak, kendi için değil vatanı için çalışacak vb. vasıflara sahip, halkının önünde yürüyecek ve kendine inandırabilecek, vizyon sahibi, çağdaş, aynı zamanda kodumu oturtacak bir lider gerekmekte...

Eskiden radyolara kan anonsu verilirdi. "kanamalı bir hasta için çok acil, B Rh + kana ihityaç vardır. Kan vermek isteyenler acil Çapa tıp fakültesi..." diye giden bir anonstu...

Tamam! işe yaramaz bu metod lider bulabilmek için, kabul ettim...

Varsa öyle biri çıkar kendiliğinden zaten. Demek yok hala... Beklemeye devam...

Güneşime nazar mı değdirdiniz yahu!.. bulutun arkasına saklandı. Camdan girip bacaklarıma vuruyordu ne güzel sıcak sıcak... Neyse baktım şimdi, küçük bir bulut kapatmış önünü. Birazdan başlar yine parlamaya...

Sigarayı bırakmaya karar verdim. Şimdilik azaltma evresindeyim ve inanmayacaksınız belki ama oranı 5 te bire düşürdüm. Günde 1 paketin üzerine çıkıp 30 teki falan bulmaktaydım. Ama 2 gündür 5-6 tekten fazlası yok valla. İyi oluyor bu şekilde olunca. En azından artık her sigarayı daha bir keyifli içmekteyim.

Devam Banemin...

Kahvem azalmış. Neskafe azalan. Damla sakızlı Türk kahvem var hala. Sakızına takmayın he!. Ben klasikten yanaydım ama bu damla sakızlı bir dosttan geldiği için özel. Hem değişikte bir aroması var. Tamam değişik değil damla sakızı aromalı ama kahvede değişik işte.

Kalkıp duble bir kahve yapsam mı? Ya çayımda hala güzel. Acaba diyorum kahveyide yapıp ikisinide aynı anda mı içsem?..

Gülmeyin... Yapmadığım şey değil. Neskafe ve türk kahvesini aynı anda içtiğimde oldu benim. Yanlışlıkla gelmişte olsa gereğini yerine getirerek ikisinide geri çevirmedim...

KahveSeverBanemin...

Ya burada yazıyı ben bitirince mi "kerevizzzzzzzzzz" diyordum yoksa LaLe kişisi mi diyordu karıştırdım iyi mi?

Olsun, yanlışım varsa gelince (geçte olsa) düzeltir nasıl olsa...

Kereviğğğğğzzzzzzzzzzzzzzz...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.