Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.11.11, 19:07   #226
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

Bu akşam masamıza konacak yemeklerin arasında kereviz yemeği de var. Çok severim kerevizi, o kokusu beni mest eder. Biz yapraksız olan kısmını kullanıp, zeytinyağlısını yaparız. Soğuk olarak da harikadır tadı. Antalyalılar yapraklı kısmlarını da pişiriyorlar, içinde nohut ve ufak ufak kesilmiş kuşbaşı et. Ocaktan ineceğine yakın terbiyesini yapanlar da var. Bu tada da alıştım, güzel oluyor. Şimdi, bize ne senin kereviz yemeği sevmenden demeyin, küserim bak. Yani birisinin bana kereviiiiiğğğzzzz demesi bana ödül gibi geliyor da, onu ima etmek istemiştim…

Birileri gibi güneş yoksunu değiliz biz, senenin hangi ayı olursa olsun güneş bize hep gülümsüyor. Burada o birileri dediğimin kim olduğunu söylemeyeceğim, baş harfi Banemin. Sigarayı bırakıyormuş hani… Söyleyin kilosuna dikkat etsin, sigarayı bırakanlar alıyor da

Bugün Konya’dan sürpriz misafirlerimiz geldi, çok sevdiğimiz aile dostlarımız. Kızları var 21 yaşında, hemen ufak yeğenimi de yanıma alarak doğru Lara plajına gittik ve denize girdik. Kasım’ın 8’inde deniz keyfi pek güzel oluyor. 1.5 saatten fazla kalamadık benim yüzümden, ama yine de çok güzeldi.

Size de sahilden bunu getirdim

LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.