Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.11.11, 17:54   #7
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29586
Aldığı Teşekkür: 32441
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Barış Manço (02.01.1943 - 01.02.1999)

Vay bee..
Barış abim be... senin sayende ıspanağı sevdim ben.. bizi hep öğütlerdin arabanın arka koltuğunda oturmayı.. ailem bile beni senin programına çıkarabilmek için çok çabaladılar ama nasip olmadı

bana göre barış abinin en muhteşem yılları kaygısızlar grubunda olduğu zamanlardır canlar... o zaman gerçek anlamda psy rock'un kralını yapmışlardır. grupta ayrıca mazhar alansonda vardı...

kanıtmı işte birkaç örnek? dinleyince vay bee barış abimiz neler yapmış diyorsunuz

böyle bir adama kalkıpta "domates biber patlıcan" ve "ayı" şarkılarını yaptıran müzik şirketlerinide kınıyorum
SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.