Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.11.11, 15:22   #4
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32417
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: İnanılmaz Facebook çılgınlığı

Bu face'den oldum olası nefret etmişimdir yok şu saatte şunu yapıyorum yok bu saatte yemek yiyorum yok şimdi sevişiyorum..birde bunu "beğenen" birbirinden habersiz birbirlerini hiç tanımayan sanal bile olsa bir selam vermeyen bir sürü insanlar var..

Başlarda benimde Facebook sayfam vardı ne zaman bunlar türedi zamanla girmemeye başladım.. bir gün bir bayan eklemişti beni okul üzerinden kendisine selam verdim beni tanıyormusun felan diye sordum.. tanımıyormuş.. o zaman neden ekliyorsunki dediğimde facede ilişkim var gözüksün istiyorum seni seçtim ilişki teklifimi kabul edermisin dedi bende şaşırdım tabi niye eklemek istiyorsun diye sorduğumda ismimi beğenmişmiş...kaç yaşındasın sen dedim 11 yaşındayım deyince benim beynim fatal error verdi.... sonrasımı? ne yapacağımı şaşırmıştım zaten kızada birşey demeden(korkuyoruz malum) çıktım sayfadan... çıkış o çıkış.. şimdi ara sıra maillerime bakıyorum tanımadığım bilmediğim bir sürü kişi beni ekleme haberleri geliyor nerden buluyorlarsa artık..

Kısacası Facebook,Twitter gibi türevlerden uzak duruyorum sizde uzak durun... bu gibi yerler insanı asosyal değilde antisosyal eğilimli birine dönüştürebiliyor...

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.