Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.11.11, 20:42   #37
Karagöz
Uzman Üye

Karagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 327
Ettiği Teşekkür: 1986
Aldığı Teşekkür: 8997
Rep Derecesi : Karagöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Holokost - Yahudi Soykırımı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Alıntının kaynağınıda görebilir miyiz Karagöz?

Birde bu paragraf sanki elmalarla armutları toplamak gibi olmuş bence...

Tarihteki olayları bu şekilde yorumlamaya kalkar ve "şimdi siz yapıyorsunuz o zaman size eskiden yapılanlarda iyi olmuş" gibi bir durum ortaya çıkar ki bu çok tehlikeli boyutlara ulaşır.

Yapılan her zulüm, zulümdür ve hiç bir insan veya halk, sadece inançları veya milliyetleri yüzünden top yekün yok edilmeyi hak etmez...

Kaynağı resim olarak verdim. Hitler'in Yahudi Askerleri kitabından alıntıdır resimler.

Sanırım demek istediğimi yanlış anladınız. Ben "şimdi siz yapıyorsunuz size yapılması da iyi olmuş" gibi bir şey iddia etmedim. Söylediklerimden bu manayı çıkarmak aşırı zorlama olur. Benim söylediğim çıkarımınızı Yahudilerin yaptığıdır. Dünya medyasına bakarsanız, İsrail'in Filistin'de yaptıkları genelde onlara da aynı şey yapıldı şeklinde akla mantığa sığmayan bir açıklama getiriyorlar.

Başkalarının söylemiyle benim demek istediğimi karıştırdınız sanırım.

İkinci Dünya savaşı Naziler Yahudileri katletsin diye çıkmış bir savaş değildir. Yahudiler böyle gösteriyor diye onlara da inanacak değiliz. Ancak soykırımı inkar etmiyoruz. Bu noktada anlaşalım.