Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.11.11, 20:52   #38
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Holokost - Yahudi Soykırımı

Yaptığım alıntı yukarıda ve tamamen sizin yazdığınız sözlerdir. En azından orada "Dünya medyasından" diye bir ibare yoktu.

Çıkardığım mananın ise aşırı zorlamayla olduğu kısmında haklı olabilirsin belki. Ama paragrafın devamını yazmaya kalkan çok kişinin varacağı noktayı ben kestirmeden yazdım sadece.

2. Dünya savaşının çıkış nedenini bir tek "Yahudi düşmanlığına" bağlamak abesle iştigaldir tabi. Ama Sonuç olarak bu da o savaşın en önemli ayrıntısı olmuştur. İlk iletinde belirttiğin Rus kayıpları, Almanya'nın yayılmacı politikası, kuruyan sömürge kaynakları nedeniyle girilen ekonomik zorluklar, aşırı milliyetçi akımlar, Diktatörlerin bitmeyen ihtirasları vb. detaylar hep bu "soykırım"ın gölgesinde kalmıştır...

Resimlerdeki yahudiler konusunda ise söylenecek pek birşey yok. İçimizden çıkan ve hala çıkmakta olan Çerkez Ethemleri bizde çok gördük ve görüyoruz...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.