Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.11.11, 20:14   #61
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Holokost - Yahudi Soykırımı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Karagoz Mesajı göster
Evet savaş bittikten sonra, biz o savaşta isteyerek görevde değildik, zorla görevde bulunuyorduk demesi kolaydır. Elinde silah yok muydu bunların komutanlarını öldürselerdi, madem zorla askerlik yaptırılıyordu ? Bütün insanları öldürülürken ellerine silah verilen Yahudi askerler neden soykırıma uğrayan insanlarını kurtarmayı düşünmediler ? Belki de başka sebeplerdendir...
Alıntı yaptığım ve iddiaya göre sayısı 150 bin olan yahudi askerlerin seceresini de döken aynı kaynak ve üstelik bu kaynağı göstererek iddiada bulunan sensin.

Orada yazan nedenler beni değil seni bağlar ve açıklamasını da senin yapman gerekmekte. Ellerinde silah var mıydı yok muydu bilmen de gerekmekte ayrıca. Kaynak olarak gösterdiğin kitabın yazarı Profesör 400 ün üzerine yahudi askerle yüzyüze görüşme yaptığını da iddia etmiş. O ve o kiitabı kaynak olarak gösterenlerin bunları da sormuş veya öğrenmiş olması gerek...

Ayrıca; "Başka sebepler" vurgusunu daha önce bir kez daha yaptın ama o başka sebepler hakkında yine bir açıklama yok...

Yoksa, Adolf yahudi dostu muydu? 150 bin melez asker bunun farkındaydı da onlarca kat daha fazlası olan, kadın, çoluk, çocuk fırınlarda yakılanlar bunu bilmiyor muydu, yoksa yakılanlar müslüman mıydı da bize yahudi diye anlatıldı? Vs. vs. vs... Ama Ne?

Ve son bir nokta daha; Sayılar ve iddialar doğru bile olsa herkes ölümü göze alabilecek kadar vatansever veya inancına düşkün olamaz. Her yürek bir başka atar...

Soru işaretlerine bakıpta soru sorduğumu düşünmeni istemem.

Benim için bu kadarı yeterli oldu...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.