Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.11.11, 21:15   #62
Karagöz
Uzman Üye

Karagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 327
Ettiği Teşekkür: 1986
Aldığı Teşekkür: 8997
Rep Derecesi : Karagöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Holokost - Yahudi Soykırımı

Başka sebepler olduğu vurgusunu her zaman yapıyorum ve bu savaşın ve yahudilerin öldürülmesinin sebebi dini inançları ya da başka bir manevi değeri değildir.

Alıntı:
“Warburg Almanya’ya geldiğinde Hitler’in danışmanlarıyla görüşmeler yaptı. Temsil ettiği Amerikalı finansörler adına Führer’e başa geçmesi için 10 milyon dolar vaat etti.

Hitler, Wall Street’teki koruyucularıyla devamlı mektuplaşıyordu: ‘Hareketimiz Almanya’da büyük bir hızla gelişiyor. Bana gönderdiğiniz para bitti. Bir daha ki sefere ne kadar alabileceğimi bana bildirmenizi önemle rica ediyorum’. Hitler.” (La Haute Finance et les Revolutions, Henry Coston, sf.27)"

“Hitler’in bu ricası Yahudi bankerler tarafından karşılıksız bırakılmadı. Yapılan kısa bir toplantıdan sonra Nazilere 15 milyon dolarlık yeni bir yardımın yine Warburg aracılığıyla yapılması kararlaştırıldı.” (La Haute Finance et les Revolutions, Henry Coston, sf.29)"

Daha fazla konuyu açmak istemiyorum zira söylediklerimi yanlış anlayıp Yahudi düşmanlığı yaptığımı zannedeceksiniz.

http://www.hocam.com/grup_forum.php?id=4670&s=1

bu linkten Hitler'e ikinci Dünya Savaşı'nda Finansörlük yapan Yahudileri görebilirsiniz. Yahudileri öldürmeleri için neden Hitler'e finansörlük yaptığı ise sizin düşünmeniz gereken ayrıntı.