Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.11.11, 21:17   #2
DarkAngeL
...:: HüsoMeL::...

DarkAngeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Sep 2009
Yaş: 34
Konular: 1381
Mesajlar: 4,045
Ettiği Teşekkür: 19980
Aldığı Teşekkür: 19639
Rep Derecesi : DarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: 2012 Yılında Burcunuzu Neler Bekliyor?Terazi Burcu'nun 2012 yılı genel yorumu:

 • Sevgili Terazi, Bu yıl da Uranüsten aldığınız etkiyle ilişkiler konusunda özgürlük arzusuyla dolusunuz. Bu arzular sürpriz değişimler yaşamanıza neden olabilir. Mesela halen sürmekte olan aşk hayatınız sürpriz bir evlilikle sonuçlanabilir veya beklenmedik ayrılıklar yaşayabilirsiniz veya yeni tanışacağınız kişiyle aniden evlilik kararı alabilirsiniz.
 • Bu yılın ilk yarısında yeni ortaklık anlaşmaları ve ikili ilişkiler konusunda Jüpiter’den alacağınız olumlu destekle kazanç sağlayacaksınız. Gerek eşinizin sağladığı kaynaklar, gerek başkalarıyla girişeceğiniz ortak işler, kredi ve borçların ödenmesi, alacakların tahsili, yatırımlarınızın değerlenmesi gibi konularda bereketli gelişmeler olabilir. Özellikle eşinizin veya ortağınızın finans durumundaki gelişmeler sizi olumlu yönde etkileyecek. Miras konularında sürpriz gelişmeler sonucu maddi kazançlar elde edeceksiniz.
 • Eşiniz ya da ortağınızın aracılığı ile tanıştığınız güçlü kişilerle yeniden yapılanma dönemine gireceksiniz. Bu yapılanma ile birlikte büyük beklentilerin de ortaya çıkacağı bu süreç, kontrolsüz harcamaları da beraberinde getireceğinden harcamalarınıza gereken özeni göstermelisiniz.
 • Yılın ikinci yarısında varlıklı, saygın, yabancı kişilerle ortak işlere girebilir, anlaşmalar yapabilirsiniz. İşle ilgili hukuksal konular varsa bu açıdan da olumlu etki altındasınız. Yürüyen davalar olumlu sonuç getirecek. Uzun seyahatler, yurt dışı bağlantılı gelişmeler, eğitim, kariyer, kendinizi geliştirmek istediğiniz konular da fırsatlara açık olacaksınız.
 • Maddi konularda zaman zaman dengesizlikler yaşayabilirsiniz. Hesapta olmayan harcamalar bütçenizi zorlayabilir. Bu tür sürpriz giderler için hazırlıklı olmanızda yarar var.
 • Yılın ilk yarısında Mars’ın etkisi enerjinizi dişürebilir özellikle geçmiş olaylar yüzünden zaman zaman içinize dönebilir, kendinizi yalnız ve karamsar hissedebilirsiniz. Veya kontrol dışı olaylar yüzünden kuruntu ve endişeler içine girebilir, kendinizi kurban psikolojisi içinde bulabilirsiniz.
 • Bu dönemde, sağlığınıza dikkat etmeli ve dikkatinizi farklı konulara yöneltmelisiniz. Yardım organizasyonları, yardım kuruluşları içinde yer almak içinde bulunduğunuz sıkıntılı durum için bir alternatif olabilir.
 • Bu yıl sizin için bir olumlu gelişme de uzun zamandır burcunuzda hareket eden Satürn Ekim ayından itibaren üzerinizdeki baskısını kaldırıyor. Böylece daha rahat bir nefes alacak veya şimdiye kadar yoğun çaba gösterdiğiniz konularda çabalarınızın karşılığını alacaksınız. Fakat Ekim ayından sonra bütçenizi daha sıkı kontrol etmek zorunda kalacaksınız.
 • Maddi konularda fazla açılmamaya veya borç altına girmemeye özen gösterin. İki yıllık bir süreç içinde sahip olmayı çok arzu ettiğiniz ne varsa bu isteğinizi biraz daha ertelemek zorunda kalabilir veya arzu ettiğiniz şeye sahip olmak adına parasal sıkıntı çekebilirsiniz.
 • Tutulma zamanlarında ise yani Mayıs sonu, Haziran başı ve Kasım’ın ikinci yarısı aldığınız etkiler sizi manevi anlamda geliştirecek ve hayata bakışınızı değiştirecek. Bu dönemlerde yabancı ülkeler, eğitim, hukuk seyahat gibi konularda etki alabilir değişimlerle karşılaşabilirsiniz.
 • Tüm bu olumlu gelişmelere rağmen, evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık yönünde güven duyduğunuz baba, eş, otorite figürleriyle zaman zaman yanılgılar olabileceğinden daha sonra hayal kırıklığı yaşamamak için dikkatli ve tedbirli olmalısınız.
Akrep Burcu'nun 2012 genel yorumu:

 • Sevgili Akrep, bu yıl da, evlilik, ikili ilişkiler, ortaklıklar gibi alanlarda şansınız yükselmeye devam edecek. Özellikle yılın ilk yarısında sürpriz fırsatları değerlendirme konusunda büyük bir başarı gösterebilirsiniz. Kendinizde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Böylece kazanç ve başarı sağlayabilirsiniz.
 • Yılın ilk yarısının sizin için hem parasal açıdan, hem de aşk açısından sürpriz gelişmeler dönemi olsa da, Hazirandan itibaren tedbirli davranmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde kendi başınıza hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat başkalarından beklediğiniz destekler konusunda şansınız tekrar yükseliyor.
 • Uranüs bu yıl sizi günlük hayat, sağlık, çalışma ortamı gibi konularda etkiliyor. Bu etkiyle bir konuda uzmanlaşabilir ve sıra dışı metodları kullanarak çalışmalar yapabilirsiniz. Bu yılın genelinde monotonluktan nefret eden bir tavır içinde olacaksınız.
 • Bu tavrınız ve günlük hayatınızda ortaya çıkan hareketlilik sizin ilginç kişilerle karşılaşmanızı sağlayacak, beklenmedik sürprizlere açık olacaksınız. Öte yandan kazalar ve değişik hastalıklara karşı da eğilim içinde olabilirsiniz. Bu yüzden kendinizi korumaya almalı ve daha dikkatli olmalısınız.
 • Bu yılın ilk yarısında sosyal hayatınız, arkadaşlıklarınız, geleceğe yönelik beklentileriniz konusunda ertelemeler, sorunlar çıkabilir. Sosyal çevre ile ilişkilerinizde sürpriz iniş çıkışlar yaşayabilir, bazı arkadaşlarınızı devre dışı bırakabilirsiniz.
 • İleriye dönük sorumluluklar sosyal çevrenizde daralmalara neden olmuş olabilir. Gelecekle ilgili önemli kararların temelini atmak için bu dönemin bitmesini beklemelisiniz.
 • Yılın ikinci yarısında başkalarından beklediğiniz maddı destekler konusunda şansınız yükseliyor. Ekimden itibaren ise üzerinizdeki baskı ve sorumlulukların arttığını hissedebilirsiniz.
 • Satürn’ün burcunuza geçmesiyle birlikte yaşantınızda yeni bir dönemin başladığını farkedeceksiniz. Bugüne kadar olan hayatınızı sorgulayabilir, geleceğe yönelik çok farklı beklentiler içine girebilirsiniz. Yaklaşık iki yıl sürecek bu dönemde engeller sizi bunaltabilir.
 • Bu yıl tutulma dönemlerinde yani Mayıs sonu, Haziran başı ve Kasım’ın ikinci yarısında kişisel gelirleriniz, başkalarından beklediğiniz destekler, değer yargılarınız, finansal kaynaklar konusunda sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Resmi işleriniz de karışıklıklar ortaya çıkabilir.
Yay Burcu'nun 2012 genel yorumu:

 • Sevgili Yay, bu yılın ilk yarısında Jüpiterin olumlu etkileri, iş ve hizmet alanlarında sistemle ilgili yepyeni fikirler ortaya atmanızı sağlayacak. Bu konuda başarılar elde etmek için şans sizden yana olacak. Ekip çalışmalarında göstereceğiniz başarılı performansınızla iş ortamında arkadaşlarınız ve astlarınız arasında aranan kişi olacaksınız.
 • Yılın ikinci yarısında ise Jüpiter size ikili ilişkiler, ortaklıklar, evliliğiniz konusunda fırsatlar ve hoş sürprizler sunacak. Yılın ikinci yarısından itibaren, eşinizin, ortağınızın desteğini daha fazla hissedeceksiniz.
 • Bu yıl Uranüs’ün etkisiyle mutluluk anlayışınız değişiyor. Duygusal bağlılıktan çok kafaca anlaşabileceğiniz sıra dışı kişilerden etkilenebilir ve sevgili olarak onları tercih edebilirsiniz veya tekdüze ilişkilerden sıkılabilir ve değişiklik arayışına girebilirsiniz. Bu arada sıra dışı ve farklı hobiler edinebilirsiniz.
 • Şans oyunlarına duyduğunuz ilgi artabilir üstelik oldukça riskli oyunlarda şansınızı denemek isteyebilirsiniz. Aslında daha tedbirli olmayı denemelisiniz. Eğer çocuklarınız varsa onların da özgürlük arzularının arttığını farkedeceksiniz. Uranüs transitini olumlu bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız onlar aracılığıyla yaşayacağınız bu değişime izin vermelisiniz.
 • Ev ve aile konularında ise Neptün’ün etkisiyle biraz dağılabilir, olayları doğru değerlendiremeyebilirsiniz. Bunları hayal gücünüzün etkisiyle yaşıyor olabilirsiniz. Bu yılın ilk altı ayında özellikle, işinizi ve kariyerinizi ilgilendiren konularda çok fazla beklenti içine girebilir ve kendinizi gereğinden fazla zorlayabilirsiniz.
 • Maddi konularda dikkatli hareket etmenizi ve her türlü aşırılıktan uzak kalmanızı tavsiye ediyorum. Beklediğiniz kazançlar konusunda hayal kırıklıkları ile karşılaşma riskiniz de var.
 • Bu yıl Ekim ayından itibaren Satürn burç değiştiriryor ve Akrep burcuna geçiyor. Satürn, bu süre boyunca, kontrol edemediğiniz olayları anlatan on ikinci evinizde kalacak. Bu da demek oluyor ki, Satürn sizi zorlu bir sınavdan geçirecek ve değiştirmemekte direndiğiniz alışkanlıklarınız değiştirmeye zorlayacak.
 • Bu dönemde inzivaya çekilme ve yalnız kalma arzusu içine girebilir, korkularınızı yenmeyi başarabilir, dürüst hareket ettiğiniz takdirde her zaman ilahi güçlerin yardımını alabileceğinizi fark edebilirsiniz.
 • Aynı zamanda kendi içsel gücünüze de güven duymayı öğrenmelisiniz. Eğer bunu çabuk farkına varırsanız bu durum sizin için çok olumlu olabilir. Aksi takdirde alışkanlıklarınızı terk etmemekte direnirseniz, Satürn’ün sizi zorlayacağını bilin.
 • Bu süreç zorlu gibi gözükse de gerçekte sizi geliştirecek ve hayatınıza yenilik getirerek sizi ödüllendirecektir.
 • Tutulma zamanlarında ise Mayıs sonu, Haziran başı veya Kasım’ın ikinci yarısında kişisel anlamda değişimler yaşayabilir, kendinizi yeni duygular ve idrakler içinde bulabilirsiniz. Evlilik ilişkileri gündeme gelebilir, birlikte çalışılan kişilerle ilgili sürprizler olabilir.
 • Bu dönemde iİç dünyanızda karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Bu arada hassasiyet artabilir. Bazı şeyleri hissetmekten huzursuz olabilirsiniz. Bu arada başkaları için fedakârlıklar ve hesapta olmayan yardımlar yapmak zorunda kalabilirsiniz.
Oğlak Burcu'nun 2012 yılı genel yorumu:

 • Sevgili Oğlak, bu yılın ilk yarısında, keyif aldığınız konularda şans yanınızda olacak. Sizi mutlu edecek yeni konular gündeme gelecek. Yetenekleriniz, yaratıcılığınız veya çocuklarınızla fark edilmek isteyeceksiniz.
 • Mutluluk arayışınız ve aşk arzularınız artıyor. Hayattan daha fazla zevk almaya çalışacaksınız. Eğlence yerlerine gidebilir, sık sık gece davetlerine katılabilirsiniz.
 • Bir süredir Uranüs’ün özgürleştirici etkisi sizi yaşadığınız yeri, ortamı yenileme veya yaşadığınız yerden uzaklaşma arzusu ile dolduruyor. Yaşanan olayların da etkisiyle evinizden, ebeveynlerinizden ayrılabilirsiniz.
 • Aileniz sizin için herzaman çok önemli ama onlara tabi olmak istemiyor kuralları kendiniz koymayı arzu ediyorsunuz. Bu tutumunuz aile içinde tartışmaları tetikleyebilir. Kendi isteği ile veya şartların gereği olarak ebeveynlerinden erken yaşta ayrılabilir.
 • Yılın ilk altı ayı, enerji ve savaş gezegeni Mars’ın burcunuzla uyumlu açı içinde olduğu bir dönem olacak. Bu dönemlerde engelleri aşmak daha kolay olabilir ve cesur bir biçimde riskler alabilirsiniz.
 • Nisan ortalarına kadar eski meseleler, gecikmiş veya ertelenmiş problemlerinizle tekrar yüzleşebilir ve bunları çözmek zorunda kalabilirsiniz. Bu meseleler daha çok yabancılarla ilişkiler, yolculuklar, eğitim ve hukuki konularla ilişkili olabilir.
 • Sonuçta Haziran ayına kadar daha girişken olabilir ve istekleriniz için mücadeleci bir ruh haline bürünebilirsiniz. Ancak bu dönemde kazalara, sakarlıklara da aççık olacağınız için soğukkanlı olmaya çalışmalısınız.
 • Yılın ikinci yarısında, iş ortamında genişlemeler ve iş hayatınıza destek olabilecek imkânlar bulabileceksiniz. Jüpiter’in burcunuza etkisi ekip çalışmalarının sizin açınızdan keyifli olabileceğini göstermekte.
 • Ortak bir hedef için, yardım amaçlı sosyal çalışmalar yapabilir veya günlük hayatınız içinde başkalarına faydalı olmak için çalışabilirsiniz. Ayrıca bu yıl medyaya ait konular, iş ortamında yabancılarla ilgili uğraşlar ya da daha fazla eğitim alabileceğiniz olanaklar da söz konusu olabilir.
 • Ekim ayından itibaren Satürn’ün iş ve kariyer alanındaki zorlayıcı ve kısıtlayıcı etkisinden kurtuluyorsunuz. Fakat bu tarihten itibaren, geleceğe yönelik hedeflerinizde daha dikkatli ve bir ölçüde kontrolcü hale gelmeye başlayabilirsiniz.
 • Bu yeni dönemde grup çalışmaları özellikle kariyerinizi, işinizi ilgilendiren alanlarda daha faza organizasyon ve iş yükü ortaya çıkabilir.
 • Kısaca bir yandan kendi yaratıcılığınızı serbest bırakmak için çalışırken bir yanda da sosyal alanda ve geleceğe yönelik hedeflerinizde daha düşünceli ve ciddi olmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum sizi önemli kararlar aşamasına getirebilir ve sosyal hayatınızda dengelemeniz gereken konuların süreceğini gösterebilir.
 • Bu yıl tutulma tarihlerinde ise Yani Mayıs sonu, Haziran başı ve Kasım’ın ikinci yarısında elinizde olmayan sebepler yüzünden değişimler yaşayabilirsiniz. Sağlık sorunları çıkabilir veya sosyal hayatınızla ilgili gelişmeler hareketlenebilir.
Kova Burcu'nun 2012 yılı genel yorumu:

 • Sevgili Kova, bu yılın ilk yarısında ev ve ailenizi ilgilendiren konularda önemli fırsatlarla karşılaşmaya devam edeceksiniz. Özellikle Haziran ayına kadar oturduğunuz mekânın şartlarını daha iyi hale getirebilir, evde yeni şeyler öğrenebilir ve evinizi sosyal açıdan daha hareketli bir hale dönüştürebilirsiniz.
 • Yuva kurma, ev sahibi olma, emlak alım satımından para kazanma konularında aile büyüklerinden ya da çevrenizdeki saygın kişilerden alacağınız destekle hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Yılın ikinci yarısında ise mutluluğunuzu ilgilendiren konulara daha fazla odaklanacak, çocuklar, sanat, aşk hayatı, spor gibi konularda hoş sürprizlerle karşılaşacaksınız.
 • Beklenmedik bir anda hayatınızın aşkını bulduğunuzu düşünebilir, çocuk sahibi olacağınızı öğrenebilir veya çocuklarınızın başarısı ile gururlanabilirsiniz. Öte yandan eğlence hayatınız hareketlenirken spekülasyonlar, şans oyunlarında önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz.
 • Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da, bilimsel ve teknolojik konulara ilginiz artıyor. Bu konularda eğitim alabilir kendinizi geliştirebilir veya yaratıcı ve yenilikçi fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz.
 • İletişim becerileriniz artacağı için, yeni ve sıradışı kişilerle tanışma fırsatları bulabilirsiniz. Konuşmalar, görüşmeler, fikir tartışmaları yapabilir, akraba, komşu, kardeş gibi çok yakın çevre ile daha yoğun ilişkiler kurabilirsiniz.
 • Kısa mesafeli yolculuklara çıkabilir, zihinsel hareketliliğinizi yeni şeyler öğrenmek amacıyla değerlendirebilirsiniz. Bu zamanda düşüncelerin kâğıda dökülmesi, yeni anlaşmalar yapmak, yazıp, çizme gibi işlerle uğraşmak çok daha kolay hale gelecektir.
 • Özellikle bu yılın ilk yarısında yeni ortaklık anlaşmaları ve başkalarından beklediğiniz destekler konusunda yüksek beklentiler içinde olmanız hayal kırıklığına neden olabilir.
 • Yılın ilk yarısında maddi konularda zaman zaman dengesizlikler yaşayabilirsiniz. Hesapta olmayan harcamalar ve geçmişteki olaylar yüzünden bütçenizi zorlayabilir. Bu tür sürpriz giderler için hazırlıklı olmanızda yarar var.
 • Gene bu yılın ilk yarısı iş hayatınızda Jüpiter’in desteğini alacak ve gücünüzü ortaya koyacaksınız. Kendinizi yoğun ve tempolu çalışma ortamı içinde bulabilirsiniz. İş konularında hırslı tavırlarınız dikkat çekici olacak. Kendinizi çalışmalarınızla ortaya koyacaksınız.
 • Ekim ayından itibaren ev ve aile ile ilgili konularda sorumluluklar ve kıstlanmalar artıyor. Bu dönemde baba, eş, anne veya otorite konumunda olan kişilerle zorlanmalar yaşayabilirsiniz.
 • Sağlık veya başka bir nedenle aile fertlerinin yükümlülüğü üzerinize binebilir. Bu yoğun tempo içinde bir de kendi sağlığınızla uğraşmak istemiyorsanız zaman zaman molalar verip kendinize vakit ayırmayı ihmal etmemelisiniz. Ufak tefek sakarlıklara karşı dikkatli olmanızda yarar var.
 • Tutulma zamanlarında ise, yani Mayıs sonu, Haziran başı ve Kasım’ın ikinci yarısı, sosyal çevreniz, geleceğe dair ümitleriniz, aşk hayatınız ve kariyerinizle ilgili konularda etki alacaksınız. Bu dönemlerde bu konularda yeni bir başlangıç yapmamaya dikkat etmelisiniz.Balık Burcu'nun 2012 yılı genel yorumu:

 • Sevgili Balık, geçen yıldan beri sizi olumlu etkileyen Jüpiter bu yılın da ilk yarısında olumlu enerjilerini size göndermeye devam edecek.
 • Bu yıl da yakın çevre ile ilişkilerinizi olumlu yönde geliştiren, dünyayı daha iyi algılamanızı sağlayan, öğrenme ve yazma kapasitenizi arttıran gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.
 • Kendinizi rahatça ifade edecek, gelişen anlayış ve düşünce biçiminizle yeni fırsatlarla karşılaşacaksınız. Yakın çevrenizdeki kişilerden göreceğiniz destekler 2012 Haziranına kadar rahatlamanızı sağlayacak.
 • Yılın ilk altı ayında tedbirli olmanız gerekiyor. Özellikle ilişkilerinizi ilgilendiren konularda oldukça hareketli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğer olumlu giden bir ilişkiniz varsa ilişkiniz daha coşkulu ve canlı bir hal alabilir. Fakat ilişkinizde şimdiye ortaya koymaya cesaret edemediğiniz noktalar varsa kavgalar, düşmanlıklar ortaya çıkabilir.
 • Fikir ayrılıkları, hukuksal sorunlar, tartışmalar gündeminizde daha fazla yer alabilir. Yılın ikinci yarısında iç huzuru ve güvenli yaşam arzularınızın arttığı bir dönem olacak.
 • Yılın ikinci yarısında itibaren Jüpiter ev ve aile yaşamınızı etkileyecek Bu dönemde ev, aile yaşamınız ve özel hayatınız daha ön planda olacak.
 • Sorunların halledilmesi için aradığınız huzurlu ve güvenli bir ortamı bulma şansınız yüksek. Bu dönemde aile bireyleri birbirlerine karşı daha olumlu duygular içinde olabilir, aile içinde samimiyet ve hoşgörü artabilir. Bu arada daha büyük bir eve geçebilir veya aileye yeni katılan bireyler sayesinde daha kalabalık bir aileye de sahip olabilirsiniz.
 • Bu yıl Ekim ayından itibaren başkaları yüzünden sizi kısıtlayan olumsuz etkilerden kurtuluyorsunuz. Ekim ayına kadar olan dönemde özellikle maddi konularda beklediğiniz destekler gecikebilir veya hiç gelmeyebilir. Ortaklaşa işler ve gelirler konusunda da zorlanmalar devam edebilir.
 • Kredi borcu veya senet, sigorta gibi konular da sıkıntılarınız sürecek. Neyse ki Satürn’ün Akrep burcuna geçmesiyle başlayacak bu yeni dönemde bu tür sıkıntılardan kurtulacaksınız.
 • Ekim ayından itibaren, kendinizi ve hayat anlayışınızı sorgulayacak, ruhsal ve kişisel anlamda gelişmek için daha fazla gayret göstereceksiniz.
 • Eğitimler alabilir, yabancı kültürler ve felsefelerle tanışabilir, uzun yolculuklara çıkabilirsiniz. Bu arada yüksek eğitiminizi tamamlamak ve kendinizi geliştirmek için sıkı çalışmalar içine girebilir hatta bunu yapmak için kendinizi mecbur hissedebilirsiniz.
 • Yabancılar veya yabancı ülkelerle bağlantılı kişiler de bu dönemde hayatınıza girebilir ve bunlar aracılığıyla bazı sorumluluklar yüklenebilirsiniz.
 • Bu yıl tutulma zamanlarında yani Mayıs sonu, Haziran başı ve Kasım’ın ikinci yarısında iş hayatınızda karışıklıklar olabilir, değişiklik yapmak zorunda kalabilirsiniz. Beklenmedik bir başarı elde edebilir veya gözden düşebilirsiniz Veya kardeşler ve yakın çevrenizle ilgili değişimler yaşayabilir, kısa yolculuklarda sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
 • Bu arada yeni fikirler ve anlaşmalar da gündeminizde olabilir. Ama bu tarihlerde yeni girişimlerden kaçınmak daha iyi olabilir. Bu arada ev ve aile ile ilgili de sorunlar yaşanabilir veya çocukluğunuzla ilgili yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Özellikle Kasım ayında çevrenizdeki insanların sizi anlamadığını düşünebilirsiniz.
 • Karamsar ve katı bir tavır içine girmeyin. Bu dönemde karar vermek için acele etmeyin ve önceden aldığınız kararları değiştirmekten kaçının. Tabii iş arkadaşlarınız ve yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilir ve kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Evrak, faturalar, anlaşmalar ve yolculuklar konusunda tedbirli olmalısınız.
__________________
DarkAngeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
14 Üyemiz DarkAngeL'in Mesajına Teşekkür Etti.