Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.11.11, 12:58   #49
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161595
Aldığı Teşekkür: 177633
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Neden Forum Gerçek

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Türkü Mesajı göster
Neden Forum Gerçek ;

Burası 3.üye olduğum site.

İlkinde daha ilk yorumumda savaş çıktı. Siyasi sebeplerden ötürü tüm site (bir kişi hariç aslında) bana cephe aldı.Ben özgürüm bu gerçeği kimse bugüne dek değiştiremedi değiştiremeyecekde, gücü yetmez dolayısıyla var olan kimliğimden çıkıp kendimi sevdirmek uğruna başka kimliklere asla giremem deyip derhal olay mahallini terk ettim.Bildiğim yoldan vazgeçmek benim harcım asla olmadı,olamaz.Tüm dünya bile bana karşı çıksa ilerledim yol doğru ise gitmekten geri duramam bedenimi, yüreğimi, düşüncelerimi, fikirlerimi.

İkincinsinde çıtır kuzenim önermişti ''abla lütfen üye ol''serzenişleri ile kafamı ütülemişti günlerce. Dedim tamam ve oldum üye. Offf o ne sağım-solum aşk şiirleri. Atatürk köşesi açılmış içerisinde sadece 10-15 konu var.Yazık çok yazık. Emeğe elbet saygım sonsuz lâkin 7/24 aşk olmaz ki.

Ve nihayetinde ForumGerçek ile tanıştım daha evvelde belirttiğim üzere Ömer Zülfü Livaneli'nin Seranad kitabı sayesinde buraya yolum düştü.Ölüm Gemisi çok ilgimi çekmişti arama motorlarına hemen yazdım.Bir çok site vardı konuya dair bilgi sunan ama buradaki bilgiler doyurucuydu.

Üye oldum, içten-samimi karşılandım. Site içi gezintiye çıktım.İşte budur dedim kendime her konu kısa notlar şeklinde değil resimli ansiklopedi şeklinde üyelere sunulmuştu.

Geçenlerde oğlumun hafta sonu ödevi vardı. ''Atatürk'ün kişisel özelliklerinde bir tanesini komposizyon şeklinde yazın''. Çocuk bu her siteye giriş olmaz. Benim denetimim dışında zaten bilgisayarı kullanmasını onaylamıyorum.Eee ben ne yaptım açtım ForumGerçek'i al sana ödev kaynağı dedim. Çünkü biliyordum ki bu sitede çocuklara aykırı şeyler yok. Sonuç mu oğlum ödevinden ''A'' aldı okul panosunda hâlen kağıdı asılı duruyor.

Canım farklı yemekler yapmak istedi pek sever eşim sağ olsun değişik tatları girdim hemen yemek bölümüne yaptım yemekleri.Bütün takdirleri topladım akşam yemeklerinde.

Gezmeyi-eğlenmeyi seven bir bünyeye sahibim. Ama imkanlar herşeye izin vermiyor giriyorum Gezelim-Görelim bölümüne seyre dalıyorum.

Bilmediklerimi öğreniyorum, bildiklerimi ve unutmak üzere olduklarımı pekiştiriyorum.

Destan havası sezdim işte böyleyim ben, konuşmam pek konuşuncada çenemin ayarı olmaz.

''Teşekkür ederim.'' ''Özür dilerim'' hayatımdaki iki sihirli sözdür.Bu kelimeleri bilenler burada çoğunlukta olduğu için burada olmaya devam.Saygı-sevgi-sorumluluk-seviye olduğu müddetce ben illede ForumGerçek diyenlerdenim.

Sunulan her konuda emek vardır emeğin kıymetini bilenlere selam olsun.

''Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.''demiş Hz.Ali bu söz hedeflerimizden biri olsun.

Herkes bir gün gelecek ForumGerçek ile tanışacak.

Site üzerinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Dilerim çok daha iyi yerlerde oluruz.

Valla konuş sen Türkü, konuşunca güzel konuşuyorsun... Ruhum okşandı..

Ben de sitede emeği olan herkese teşekkür ederim, hem de kucak dolusu...

Belli bir seviyeye gelmekten ziyade o seviyeyi korumak daha zor ve daha önemli.. Hep birlikte bunu başarırız..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
17 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.