Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.11.11, 15:17   #51
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Neden Forum Gerçek

Sevgili Türkü,

Her ne kadar her yıl sonunda Forumun En'leri seçildiğinde en sert, en cadı üye ben seçilsem de, fazlası ile duygusal olduğumu bilir bazı arkadaşlarım. Yazdığın yazıyı okurken suratımda beliren bir tebessümle, gözlerime dolan yaşlar beni bu yönümle bir kez daha tastikledi.

Her seferinde dile getirdiğim şeydir, burada aynı çatı altında buluşmamızı sağlayan ReaL'e teşekkür etmek.

Yönetim olarak verdiğimiz emeklerin boşa gitmediğini görüp, senin ve diğer arkadaşlarımızın aramıza katılarak günden güne daha kaliteli üyelere sahip olmak, en önemlisi de aynı ideoloji altında birleşip, güzel bir uyum oluşturmak bizler için en güzel ödüldür.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
17 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.