Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.11.11, 15:44   #5
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1426
Ettiği Teşekkür: 29577
Aldığı Teşekkür: 32264
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Sevmediğiniz Müzik Türü

En nefret edilen müzik türünümü dinliyorum ben şimdi?

Bu ara bende türkçe pop,rap birde arabesk'i sevmem

Türkçe pop zaten ne olduğunu hepimiz biliyoruz serdar ortaç,demet akalın,bengü vs vs türevlerini bir kaşık suda boğasım gelir çünkü bunlar türk popunu yerlerde süründüren kişilerdir..(Gerçi yabancı popdada durum aynı ama türk popu kadar gerilerde değil)

Arabesk'e gelince dinleyene saygı duyarım.. sevmeme nedenim insanı ruh kanseri yapacak kadar yıkıma götürebilen bir müzik türüdür..

Rap'e gelince bizimkiler onu bile düzgün yapmasını beceremiyor hele rap-arabesk karışımı türe hiç değinmiyorum rapte aşkı anlatanlar felan tamamen bu türe yabancıdırlar..gerçek rap amerikan sokaklarında doğan ırkçılığa ve dünyadaki düzensizliğe isyandır..bu türe saygım var
ama türkçe rap? saygı duymam...

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.