Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.11.11, 02:48   #2
Karagöz
Uzman Üye

Karagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 327
Ettiği Teşekkür: 1986
Aldığı Teşekkür: 8997
Rep Derecesi : Karagöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Volkswagen'deki ayrıntı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi KeysnolleM Mesajı göster
Ya bana bu mantık yanlış geliyor.
Bir şey almaya-kullanmaya kalkıştığında bir marka belirlediğinde hunharca araştırırsın en azından ben öyle yapıyorum ve neredeyse tüm markaların eksileri oluyor kendimce , ama bana sadece lazım olan alacağım birşeyin bana vericek olan sağlamlığı - dayanıklılığı vb.dir.Yok o markanın sahibinin köpeğinin annesi kedilerin kuyruğunu ısırıyormuş filan bunlara bakmak saçma geliyor bana.Önemli olan alacağım malzemenin istediğim özellikleri bana verebilmesidir.
Dediklerine, anlayabildiğim kadarıyla katılıyorum. Ancak şunu atlamışsın, burda markanın iyiliği, dayanıklığı ya da kötülüğünden ziyade, bir simgeden bahsediyorum. Onu simge haline getirenlerden ve getirdikleri simgeden
Hayvanları koruma derneği kurup, kendine av tüfeğini simge yapmak gibi bir durum bana göre