Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.11.11, 13:45   #8
Karagöz
Uzman Üye

Karagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 327
Ettiği Teşekkür: 1986
Aldığı Teşekkür: 8997
Rep Derecesi : Karagöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Volkswagen'deki ayrıntı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi MartiNeAgLe Mesajı göster
Ben volkswagen kullanıcısıyım hemde uzun zamandır.Son 3 aracımın hepsi Volkswagendi.Bu noktadan sonra aracı değişirsem ya yine volkswagen alırım yada Audi veya Bmw'ye geçiş yaparım onun dışında bir daha kolay kolay başka aracı kullanmam..

Dünyada bir milyonlarca hayranı olan hatta fanları olup sürekli toplantılar bile yapılan resimdeki namı değer kablumbağa bizim değimimizle tosbağa yada Horbi'nin Rusya'nın soğuk iklimine karşı üretildiğini -50 derecelerde bile kontak basıp çalışabildiğini hemen hemen herkes bilir.

Öncelikle bir markanın kurucusu yada emri verenin kim olduğuna bakıp o markanın iyiliği yada kötülüğünü ortaya koymaz.Ha volkwagen markası el altından neo nazi gruplarını besliyor destek veriyor diye söylersin o zaman eyvallah ama şu aşamada açmış olduğunuz konuya ve fikirlere kesinlikle katılmıyorum ve şiddetle karşı çıkıyorum.Bugün tüm markaların geçmişlerini irdelemeye kalktığınız zaman hiçbirini kullanmayıp hatta kendi bahçenizde meyve sebze ekmeniz lazım ki onunda tohumlarında mutluka birşey çıkar..
Bana görede rte diktatör ve yerli üretim araba üretilmesini istiyor ve destekliyor şimdi bunu rte destekledi deyip çok iyi kalitede ve uygun fiyata çıkabilecek yerli üretim otomobili kimse almasın mı ??

Ayrıca simge olayına gelince Volkswagen ambleminin neo nazilerin amblemini andıyor yada benziyor diyorsanız bence bir kez daha düşünün derim..

Bilmiyorum yazımın tamamını okudunuz mu ama yazımın hiç bir yerinde Volswagen kötüdür, almayın ya da nazilere yardım ediyor gibi bir iddiam yok. Sadece tarihsel bir gerçekten bahsettim. Volswagen'i özgürlük simgesi haline getirenler için. Yoksa Volkswagen ya da herhangi bir Alman arabası kötüdür demek kimsenin haddi değildir, çünkü en sağlam otomobilleri Almanlar yapar. Yazıya katılmak zorunda değilsiniz, yalnız yanlış anlamışsınız, logosu nazi logosuna benzetilmedi, ya da volkswagen kötü araba denmedi, yazımı tekrar okumanızı öneririm. Düşünceleriniz için teşekkürler.

Saygılar.