Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.11.11, 15:53   #38
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29586
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Doğal kadın mı makyajlı kadın mı?

Ben bakımsız biriyim..(saç,sakal dağınık,eski püslü elbiselerim üstümde 5 yıllık ceket var lan) karşımdakindende sırf göz zevkim için makyajlı olmasını isteme hakkım yok heralde..
Ben makyajı dağılmış,doğal ve benim gibi serseri olan kadınları seçiyorum çünkü kompleksleri yok..(tabi böyle bir kadın varmı oda yok ama olsa gözüm kapalı evlenirim)

Çok aptalca düşünüyorum değilmi^^

Makyajlı kadınlar?? inanın o kadar çok gördümki artık şöyle dönüpte bakasım gelmiyor..(zaten onlarda bana bakmıyor bakmamaktada haklılar)

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.