Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.11.11, 20:40   #233
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Önce elektrik bakım nedeniyle tüm gün olmayan ceyranlar sonra ise nette yaşanan kopukluk yüzünden geç kalmış bir yazı gibi olacak bu.

Sabahın ayazı bahane olmuş ve güzel bir Panço anısıyla konuya canlılık gelmiş...

Peşpeşe yazılmış iki yorum ve sanki içinde iki sitem var gibi geldi bana.

Düşen gardlardan bahsedilmiş ama günün içinden hep yüzümüzü güldürecek şeyler geçmiyor ki!. Olsa dükkan sizin valla. En azından ayağınız alışsın, okumaya korkmayın diye 1-2 aksiyon yapıyoruz araya ve lütfen bunlarıda gözardı etmeyin.

Hükümet şimdide İstiklal mahkemesi tutanaklarını Osmanlıcadan Türkçeye çevirtmeye başlamış ve daha sonrada açıklanacakmış herhalde. Kılıçdaroğlu da destek vermiş bunlara...

Bana ilginç gelen Arınç'ın açıklaması oldu...

Büyük! zat demiş ki; Açıklansa neler çıkar kimbilir?

Yahu sana bir suikast olayı vardı ve günlerce kozmik odada bunu bahane ederek aramalar yapıldı, ortalık toz duman oldu ve sen ağlak ağlak demeçler verdin...

Sen gidipte 80 sene öncesinin belgelerini merak edip açıklanmasını isteyeceğine önce şu yeni açılmış ve senin tatlı canına kast edilmiş soruşturmanın hangi noktada olduğunu, kozmik oda da ne gibi belgelere ulaştığınızı bir açıklasana...

Benimki de laf olsun işte... Yazılan bir senaryo ile dağıtılan ordu... Açıklanacak başka nesi var ki!..

Şimdi sıra çerkez Ethem'lerin, İstiklal mahkemesinde mahkum edilen yobazların aklanmasına geldi demek. Onlar aklandıkça Cumhuriyetin kurucuları karalanacak doğal olarak ve istedikleri noktaya ulaşmak için bir engel daha aşılmış olacak...

Esad açıklama yapmış bugün... "Türkiye de bazıları Osmanlıyı canlandırma hayaline sarılmış durumda" demiş...

Suriyeden bile görünmeye başlamış demek. Ama merak etmesin kimse Osmanlının canlanmasına gerek yok ki. Sadece Cumhuriyetin başına İran'da ki gibi "İslam" konsun yetecek bunlara...

Trabzon-Beşiktaş maçı kaçtaydı ya? Ben bir ona bakayım...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.