Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.11.11, 21:14   #15
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32405
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: İlluminati ve Şeytaniler

İllümunati veya değil bir güç var bundan eminim..

Bize sadece korku veriliyor..çaresizce olanları seyretmemizi ve onlara tapmamızı istiyorlar..
Dünyanın gidişatı bu.. bize verdikleri mesajda belli "biz buradayız sizi yönetmek için varız herşeyinizi biz vereceğiz.. sizden istenilen düşünmeyin,araştırmayın,sorgulamayın.. dininizi unutun,kültürünüzü,dilinizi,sizi siz yapacak herşeyi unutun..sadece robot gibi çalışın,yiyin,çiftleşin"

Kapitalist düzenin verdiği hediye bu..ve çalışıyorda..en basitinden çocuklarımıza bakın,gençlerimize bakın.. neler peşinde olduklarını.. hayatında bir kitap okumamış gençlerimiz.. çocuklarımız.. tabi tek bizde değil bütün dünyada aynı..(amerika ve ingiltere gibi ülkelerde seks yaşının 12'ye indiğini biliyormusunuz? en basit örnek verdim)

İstesekte istemesekte bizi hasta ruhlu bir zihniyet yönetiyor arkadaşlar..

Bu konu hakkında daha fazla şeyler söylemek isterdim.. ama bu konu derin.. tartışılmasını geçtim hakkında öğrenilenlerden sonra hayattan tamamen kopuyorsunuz..

Gerçeği bulmak zor değil..yüzleşmek çok zor..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.