Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.11.11, 20:04   #10
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Gerdeğe mi Giriyorlar, Yoksa Mezara mı?

Çocuk onlar daha!

Kendimi düşündüm fotoğraflara bakarken. 10 yaşımdayken hala parkta oynuyordum. Evde oyuncaklarımla kendime bir dünya yaratıyordum. Gece uyuyamadığım ya da korktuğum zaman annemin koynuna giriyordum. Bir yerim ağrıdığı zaman yine anneme sığınıyordum. 11 yaşındaki yeğenimi düşündüm. Boyuna posuna bakıp, bir an yaşını unutarak onu kocaman bir kız gibi görsek de, yaptığı ufacık bir hareket onun daha çocuk olduğunu gösteriyor.

Vücutlarının gelişimini tamamlamadan kadın olmaya zorlanan çocukların omuzlarına yüklenen yükün yanı sıra, bir de hamile kalmaları insanın içini iyice acıtıyor. Kocaman kadınların bile dayanamadığı sancıları çeken ufacık vücutlar.

Sanki dünya kadınların omuzlarına kurulmuş gibi bir durum var. Her yaşta her türlü cefayı çeken hep onlar. Geri kalmış ülkelerde (Türkiye'de dahil buna) birçok erkek maalesef köle tüccarı. Her hakka sahipler, rahatları ve zevkleri için kendilerine bir köle ediniyorlar, arada da stres atmak için dayak atacakları bir kum torbası.

Bir insanın kendini öldürmesi ya da yakması için ne kadar çaresiz olması gerekir?

Canım sıkıldı benim
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.