Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.11.11, 21:14   #10
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Askerlik Tercihini Sana Bıraksalar ? ( ANKET )

Eğer bir ülkede zorunlu askerlik varsa bunu sağlıkla ilgili problemi olmayan herkes eşit olarak yerine getirmelidir...

Yok öyle bedelli, vicdani ret, haybeden alınmış çürük raporları, torpille yapılan görevler falan anayasanın eşitlik ilkesine uymaz...

Devletin her türlü imkanından yararlanacaksın ama sıra vergi ödemek, askerlik yapmak, oy kullanmak vb. gibi vatandaş olmanın asli sorumluluklarına gelince yan çizeceksin, o tarafa bu tarafa kıvıracaksın...

Sistemin dejenere edilmesi nedeniyle artık bu tip uygulamalarda eşitlik falan hak getire ve ne gariptir ki bu durum neredeyse herkes tarafından kabul görmekte...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.