Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.11.11, 16:26   #22
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1430
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32413
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Kendin İçin Türkçe Konuş!

Ne yalan söyleyeyim okul hayatımda türkçede iyi olmama rağmen(kompozisyon yarışmalarına bile katılmıştım yazı yazmayı seviyordum.. lise yıllarımda kalan şiirlerim var atmakta istiyorum onları atamıyorumda..) şimdilerde bırakın kompozisyon yazmayı doğru dürüst bir paragraf bile yazamıyorum..

Neyseki @Lale arada sırada beni uyarıyor bizde uyarılarla öğreniriz unuttuklarımızı

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti