Konu: Merhabalar
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.12.11, 22:26   #13
Serji
Tam Üye

Serji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 8
Ettiği Teşekkür: 2408
Aldığı Teşekkür: 1752
Rep Derecesi : Serji Karimasını arttırmak için doğru yerdeSerji Karimasını arttırmak için doğru yerdeSerji Karimasını arttırmak için doğru yerdeSerji Karimasını arttırmak için doğru yerdeSerji Karimasını arttırmak için doğru yerdeSerji Karimasını arttırmak için doğru yerdeSerji Karimasını arttırmak için doğru yerdeSerji Karimasını arttırmak için doğru yerdeSerji Karimasını arttırmak için doğru yerdeSerji Karimasını arttırmak için doğru yerdeSerji Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Merhabalar

Hoşbulduk bu arada
SuLTaN nickimin anlamı aslında lise yıllarımda ismimin kısaltması olarak arkadaşlarımın takmış olduğu bir lakap Yaklaşık 15 senedir okul arkadaşlarım bana serjiii derler.

Şiir kısmına gelince ciddi anlamda şiirlerimi yayınlayabileceğim ve samimiyetin olduğu bir yer arıyordum bir arkadaşım burayı önerdi. Buradaki rumuzu nedir bilmiyorum ama geldim ve gerçekten ortam hoşuma gitti. Şiir yazmayı çok seviyorum ve yazdıklarımın gerçekten okunmasını istiyorum. Biliyorum ard arda konu açmak aslında mantıksız ama yeni geldim ve kendimi anlatabilmem adına paylaşıyorum arka arkaya şiirlerimi
Serji isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Serji'in Mesajına Teşekkür Etti.