Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.12.11, 22:45   #10
Nefertari
Üye

Nefertari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 51
Aldığı Teşekkür: 351
Rep Derecesi : Nefertari Karimasını arttırmak için doğru yerdeNefertari Karimasını arttırmak için doğru yerdeNefertari Karimasını arttırmak için doğru yerdeNefertari Karimasını arttırmak için doğru yerdeNefertari Karimasını arttırmak için doğru yerdeNefertari Karimasını arttırmak için doğru yerdeNefertari Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kasım Ayı En Çok Satan Kitaplar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Bu kitaplar arasından hiçbirini okumadım.. yanılmıyorsam çoğuda aşk,yada buna benzer duyguları anlatan romanlardan oluşuyor.. bende kitap okumayı severim okumadığım macera/korku/gerilim türü kitap bulamıyorum artık çevirmenlerde sanırım yeterince hit alamayan yada türk okuyucusunun okumayacağı tahmin ettiği bu türü yeterince çevirmiyor çevirse bile başarılı olamıyor..

sırf bu yüzden ingilizce sipariş edebilirsem bir iki kitap okuyorum.. en son amazondan kitap siparişi verecektim kabul etmediler bu ülkeye göndermiyorlarmış..

anlayacağınız kıtlık çekiyorum bu konuda...
bende çok severim gerilim, macera, polisiye tarzı kitapları..dünya edebiyatında aslında çok fazla eser yok bu tarzda..çok okunanlar çok sağlam olanlar zaten..çevirmenleride çok başarılı..yani bu tür kitaplar biraz zeka işi, yetenek işi..son zamanlarda o kadar abuk sabuk gerilim kitapları çıktı ki..kapağına iki vampir resmi koyunca olay bitiyor zannedenler oluyor galiba..

.
.
' Biliyorum seninle benim payıma
hep aynı rol düşecek..'

Nefertari isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Nefertari'in Mesajına Teşekkür Etti.