Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.12.11, 22:48   #11
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32394
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Kasım Ayı En Çok Satan Kitaplar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi serjiii Mesajı göster
Dedim ya bizim insanımızda okuma kültürü olmadığını bildikleri için yabancı yayınevleri Türkiye'yi boş olaak görüyolar
Sana hak veriyorum arkadaşım.. ama birazda suç bizim yayınevlerindede var anca dağıtmasını biliyorlar çevirmeye gelince yan çiziyorlar hatta çevirmenlere bile düzgün ücret bile vermiyorlar.. anca işte dünyada çok okunan popüler kitaplar için yapıyorlar çeviriyi.. bu konuda bizde çok şanssız oluyoruz..

Kitapçılara gidiyorum bakıyorum sadece,sonra geçip gidiyorum birşey almadan..soran elemanlarada derdimi söylediğimde bana stephen king romanlarını tavsiye ediyorlar..

@AFiLi aynı şeyleri düşünüyoruz o yüzden ingilizcemizi ilertmekten başka yapacak birşey yok galiba.. birde aradığımız kitapları fiyatları olsun siparişi olsun türkiyeyede dağıtım yapabilen bir site bulabilsek hiç şikayet etmeyeceğimde bu konuda..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.