Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.12.11, 21:53   #4
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1426
Ettiği Teşekkür: 29577
Aldığı Teşekkür: 32264
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Bir Blog Yazısı - Atatürk Öldürüldümü?

Teşekkürler @Karagöz

Ne yalan söyleyeyim "Nutuk" adlı eseri daha önce okumaya çalıştım ama lakin dolaylı olarak iyi anlayamadım..(eski türkçeyi maalesef iyi anlayamıyorum)
Atatürk'ün bende mason olacağına ihtimal vermiyorum ama yaptığı devrimler her ne kadar türk insanı için oldukça fazla yararı dokunmuş olsada.. bir bakıma masonluk localarına ve siyonizm'in ekmeğinede yağ sürmüş olamazmı?(yinede olması gereken devrimlerdi diye düşünüyorum keşke atamız bir 20 sene daha yaşayabilseydi çok şey değişirdi o zaman)

Zaten Atatürk mason olsaydı heralde şu an arapça harflerle devam ediyor olabilirdik,harf kanunu,şapka kanunu,eğitim kanunu,kadınlara eşitlik gibi kanunlar olmazdı heralde..

Yalnız bu yazıda benim dikkat çekmek istediğim nokta Atatürk'ün öldürülme ihtimali? ve bıraktığı "hilafet"?? bunların konuşulması,tartışılması,araştırılması tarafındayım hatta kendim bile bunun için kaynak aradım internetten ama maalesef bulduklarımın bir dayanağı bile yoktu.. dolayısıyla bu iddialar nasıl cevap bulabilir onu bile bilmiyorum..
Hatta öyleki medya'nın bile bu iddialar üzerine araştırması bile yok..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.