Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.12.11, 15:59   #19
DarkAngeL
...:: HüsoMeL::...

DarkAngeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1381
Ettiği Teşekkür: 19986
Aldığı Teşekkür: 19619
Rep Derecesi : DarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevherDarkAngeL işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Dikkat... Tüm üyelerin okuması önemle rica olunur...!!!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi D@rk@ng€L Mesajı göster
Zira sadece kopyala/yapıştır yaparak konu açmak veya "teşekkür" edip çıkmak bizim forumumuzun duruşuna aykırı..

Yazılanların hangisi anlaşılmadı bilemiyorum. Forum kuralları çerçevesinde her şeyi yapabilirsiniz konu açarsınız, yorum yaparsınız..

Elbette burası bir paylaşım platformu ve biz de en iyisiyiz. Çünkü her konuda özen gösteriyoruz.Ağzımızdan konu açmayın diye birşey çıkmıyor.

Yorumların "emeğine sağlık,teşekkürler, eline sağlık"tan öte gerçekten yorum olması gerekir bence.

Konuları açarken özenelim kopyala yapıştır kaydet yapmayalım diyoruz bunun anlaşılması ne kadar zor olabilir.

Ama illaki ben uğraşamam öyle Türkçesiyle fontuyla, çerçevesiyle, düzenlemesiyle denirse de biz de haklı olarak uyarırız.

Biz de bayılmıyoruz herkesin peşinden gitmeye ama bizim görevimiz forumun düzenini, kalitesini korumak, her konuda üyelere yardımcı olmak.

Yardım isteyen olursa tabi..