Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.12.11, 16:29   #20
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Dikkat... Tüm üyelerin okuması önemle rica olunur...!!!

Şimdi ne yalan söyleyeyim biyografi konularında gerekse daha önce modaretörlüğünü yaptığım eski bir forumda açmış olduğum konulardan alıyorum (bir bakıma copy-paste yapıyoruz yalan yok)

Bu konulara sonradan girdiğimde de düzenleme yapılmış olduğunu görüyorum bu düzenlemeleri yapan arkadaşlarada teşekkür etmek lazım valla kendi açtığım konuya ben bile düzenleme yapmak zor gelirken(doğruya doğru) siz bu işide yapıyorsunuz.. başka yerde olsa konular, modlar yada yöneticiler tarafından böyle düzenlemelerin "d" si bile yapılmazdı...

Yönetici,Moderatör seviyesindeki arkadaşların bildiği tek birşey vardır uyarı vermek ve forumdan banlamak. burda bu görevi üstlenen arkadaşlarda bu görevlerden fazlasını yaptıklarını görüyorum..

Gerçekten rütbenizi layıkıyla yapıyorsunuz... banlamak veya uyarı vermek çok kolaydır.. ama üstünüzde olmayan bir görevi(konuları düzenleme) yapmak çok zordur.. hele her üyenin açtığı binlerce konu varken...

Kötü türkçem için mazur görün

Sevgiler..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.