Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.12.11, 14:50   #243
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Güneş harika, deniz "içine henüz girilmiş yatak çarşafı kıvamında" (şu tasvirin güzelliğine bakın yahu. Anladınız siz onu fazla kırışıklık yok, az ütülü hala) ve dumanı tütmekte kahvemin...

Başbakan yardımcısı Bekir Bozdağ Din eğitimi almadığı halde din bilgisi! olan mollaların KPSS ile kadrolu imam olarak alınacağını açıklamış.

Sıra bekleyen binlerce imam hatip mezunu ve bu işin eğitimini almış kişiler dururken bu ihtiyacın nereden çıktığı pekte sır olmasa gerek. Halkın üzerinde nüfusu olan mahalle aralarında veya köylerde kalmış gerici, yobaz, üfürükçü ne kadar tarikat başı veya bağımsız hoca! varsa devlet eliyle organize edilerek o halkın güdülmesi için kullanılacaktır muhakkak.

Denizli'de fıkra gibi bir hırsızlık olayı meydana gelmiş...

Terzinin biri karısına ait kartın 500 liralık borcunu ödemek için ATM önünda sıraya girmiş ve yanına yaklaşan biri "elin neden cebinde?" diye sormuş...

Soruya bak yahu!..Şimdi buna verilecek ne kadar güzel cevaplar var aslında ama ben bence olan cevapların yerine terzinin cevabını yazayım da RTÜK'e takılmayalım...

"Cebimde para var çalınmasın diye elim cebimde" demiş. Hırsız da "ya ben uzun zamandır cezaevindeydim, yeni çıktım ve uzun zamandır hiç paraya elim değmedi. İzin verirsen tutabilir miyim?" demiş...

Haberin burasında devreye girip hırsıza tutturmak isterdim ama ben sözü yine Terziye bırakayım. "Tabi neden olmasın" deyip 500 lirayı herife veriyor ve parayı kapan uyanık anında yok oluyor...

Şimdi bu habere nasıl bir yorum yapılır ki? Terziye laf söylemek içimden gelmiyor valla. Nasıl olsa anlamaz...

Kadırgalı Seda Erol Köse'ye dalmış, M. Ali Erbil "Helal olsun kadırgalıya, bu kadar erkeğiz bu işi biz beceremedik" mealinde birşeyler söyleyip destek vermiş. TV ekranlarında hergün gördüğümüz ve sanatçısı! bu olan bir toplumun başına Molla da yakışır çobanda...

Günün içinden geçenler oldukça fazla ve hepsine birden dokunmak imkansız. Benim içimden geçen ise tek bir şey var ve onun bana dokunmasını engellemekte imkansız...

En iyisi "Kerevizzzzzzzzz" diyerek bitirmek...

Daha ne bakıyorsunuz yukarıda tırnak içinde dedim ya!..

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.