Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.12.11, 03:24   #36
Karagöz
Uzman Üye

Karagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 327
Ettiği Teşekkür: 1986
Aldığı Teşekkür: 8997
Rep Derecesi : Karagöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Din, Gelişmeye Engel mi?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster

Karagöz, bu söylediklerini hangi cümlemiz içinde sarf ettik?

İnançlı olup olmadığımız ancak bizleri bağlar ama bir de şöyle birşey var; dinle imanın kimde olduğunu asla bilemezsin.

Daha önceki mesajımda da belirtmiştim uslubunun güzel olmadığını. Karşındakini küçük görür bir tavrın savunduğun dinde yeri olmadığını bilirsin.

Sana tavsiyem tekrar geri dön ve tüm yazılanları tekrar oku. Aslında burada söylenmek istenilenler hemen hemen aynı, sadece sen yazılanların etrafından dönüp görmemekte ısrar ediyorsun.

Dikkat ettiyseniz, o mesajımda, Dırdır arkadaştan alıntı yaparak cevap vermişim. Dolayısıyla sizinle alakalı düşüncelerimi anlatan tespitlerim yok. Kaldı ki, birinin inançsız olması umrumda değil, ister inançsız olur, ister şeytana tapar, ister maymuna tapar, buna saygım var ve beni ilgilendirmez inançları.

Üslubumda herhangi bir yanlış olduğuna kani olmuşsanız, sizi aksine ikna etmek için bir düzenleme yapamam. Ben de üslubumda bir yanlış olmadığını iddia ediyorum. Karşımdakini küçük gördüğüm falan yok. Ancak benim iddialarıma hiç de mantıklı olmayan şekilde yaklaşırsa, o zaman anlayacağı dilden cevap veririm.

Ayrıca benim de ne kadar hoş görülü olup olmadığımı Dırdır arkadaş imzamdaki resimde bulunan sözlerin İncil'den alınma ayetler olduğunu bilseydi sanırım anlayabilirdi. Siz olaya tek taraflı yaklaşıyorsunuz, ve şartlanmışsınız söylediklerime, bunun üzerine isterseniz düşüncelerimi söylemeyeyim ve susayım ?

Tekrar söylüyorum mesajımın sizinle alakası yoktu Lale Hanım, bir kaç mesaj önce çelişkinizi görmediğiniz müddetçe bununla alakalı başka mesaj atmayacağımı söylemiştim, ve alıntıladığınız mesajımda Dırdır arkadaşın mesajından alıntı yaparak cevap vermiştim...