Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.12.11, 17:36   #6
Karagöz
Uzman Üye

Karagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 327
Ettiği Teşekkür: 1986
Aldığı Teşekkür: 8997
Rep Derecesi : Karagöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Cezayir'deki Fransız Vahşeti - Diğer Afrika Ülkelerindeki Katliam Ve

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ilgın Mesajı göster
Eski bir Türk Atasözü;
"Yılan Kendi eğrisini bilmez, deve boynun eğri der" demiştir. Fransızlar tarihteki katliamlarına şimdi fransız kalabilirler belki ama Tarihteki katliamlarına perde çekemezler. Sözde Ermeni Soykırımı için yasa çıkarmadan önce ellerindeki Cezayir kanlarının hesabını vermelidirler.
Osmanlı kapütülasyonları ile adam olmuş Françesko şimdi biti kanlanınca yemek yediği çanağa pisliyor. Buna Avrupa samimiyeti diyelim.

Sayın Ilgın söylediğikleriniz Fransa'nın her zaman uyguladığı politikalardır sizin de takdir ettiğiniz gibi. Ben buna artık şaşırmıyorum. Benim şaşırdığım şey, neden bir tane Türk Politikacı çıkıp ta kardeşim siz de "Setif Katliamı"ndan bahsetsenize demez. Yoksa bunlardan haberi mi yok ? Benim gibi sıradan bir vatandaş bile bunu biliyorken siyasetçilerimizin bunları bilmemesi imkansız elbette.

Sarkozy'nin nete düşmüş yeni gizli anlaşmaları mevcuttur, Fransa'nın büyük mason üstad-ı azamıyla. Hatta öyle ki; Avrupa'nın her ülkesinden bütün masonlar imza toplayıp, bizim adımıza nasıl böyle bir gizli anlaşma yapabilirsiniz diye Fransız Üstad-ı Azam'ına sitem etmekteler. Bu aralar bunların gündeme gelmesinin bir nedeni de yapılan gizli anlaşmalardır. Çünkü yapılan gizli anlaşmada Fransa'nın artık uluslararası arena da daha çok yer alması talebi talebi/emri mevcuttur. Sarkozy durduk yerde birden böyle celallenmeye başlamadı. Kendisine verilen misyon büyük. Büyük biraderleri ona bir şeyler fısıldamıştır yani İşleri yoğun bu aralar. 2015'te yaklaşırken daha çok duyarız böyle çıkışları.