Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.12.11, 03:38   #14
Karagöz
Uzman Üye

Karagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 327
Ettiği Teşekkür: 1986
Aldığı Teşekkür: 8997
Rep Derecesi : Karagöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İşte Dünyanın İlkleri

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SuLTaN Mesajı göster
Okyanus'um, "Sen de benim ilk aşkımsın." demek isterdim ama üzgünüm canım. Sen benim ilk aşklarımdansın. (Severim seni. )

Karagöz, senin kullanıcı adını Cingöz olarak değiştirmek istiyorum. Sana yazdığım bu açıklamaları hocalarım görse beni hemen asistan yaparlar be.

Teşekkür ederim güzel düşüncelerin için ama "uzman görüşü" yakıştırması olmadı bana. Küçüğüm daha çookk küçüğüümm dırım dırım. Öğrenecek çok şey var.

Yazdığın cevaplara göre seni asistan yapacak bir hocan olsaydı, o hoca da kesinlikle ben olurdum, seni de asistan yapardım herhalde. Madem bu kadar heveslisin.

Tevazunun lüzumu yok, bu konuda uzman olan sizsiniz. Ancak sıfat ve isim konularına biraz daha çalışman gerekiyor