Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.12.11, 14:54   #250
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Keyfim yok. Stres atma babında girdim buraya...

Dün Cumhurbaşkanlığı basın sözcüsü açıklama yapmış;

"Sarkozy, iki gündür aramalara rağmen korkudan Gül'ün telefonlarına çıkamıyor" muşşşş...

Konutundaki masa altlarına falan baksaydılar belki oraya saklanmıştır.
2 gündür aramak yerine ilk arayışta karşına çıkmadı o zaman mesaj bıraksaydın ya telesekretirine veya telsiz sekreterine...

"Ulan getirme beni oraya ve hemen bu kararı çek meclis gündeminden" falan gibi bir sert yapsaydın 2 gün boyunca telefon başında bağlanmaya çalışacağına...

Memleketim kimlerin elinde veya kimlerin oylarıyla kimlere teslim edilmiş nasıl belli oluyor bu haberle... Bunu okuyan oyverenleri "helal olsun bizimkine, herif ne biçim tırstı" gibilerinden böbürlenmiyorlarsa kahvede, evde, sokakta bende ne olayım?

Başbakanımız! da açıklama yapmış;

"Sarkozy seçim yatırımı yapıyor" mealinde bir şey işte...

Tayyip bunu diyorsa buna kesin inanırım ben. Bu konuda en büyük otoritedir kendisi. Seçim yatırımı konusunda yani. Mercimek, bulgur, kömür, çamaşır makinesi vb. yatırımların mimarı 9 yıllık başbakan kendisi. Bu yatırım konusunda onun eline su dökebilecek kimse yok bence. Adam tam otorite bu konuda.

Şike davasında Bülent Uygun'la Eskişehir başkanı uygunsuz kişi arasındaki konuşmalar basına servis edilmiş ve Demet Akalın'ın adının geçtiği konuşma manşetlere oturmuş doğal!!! olarak. (Televole kültürünün geldiği nokta ne de olsa)...

Demet Akalın denen şahsı günahım kadar sevmem ama bir insan hakkında yapılmış bu tür bir konuşmayı basına sızdırmak ve o insanın onuruyla böyle alenen oynamak insanlık ayıbıdır en hafif deyimiyle.

Bunu servis eden polis, savcı veya hangi makamsa artık yazıklar olsun onlara.

İyice sıkıldım. Ben çıkayım buradan...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.