Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.12.11, 10:03   #7
Ancient
Üye

Ancient - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 21
Ettiği Teşekkür: 115
Aldığı Teşekkür: 329
Rep Derecesi : Ancient Karimasını arttırmak için doğru yerdeAncient Karimasını arttırmak için doğru yerdeAncient Karimasını arttırmak için doğru yerdeAncient Karimasını arttırmak için doğru yerdeAncient Karimasını arttırmak için doğru yerdeAncient Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 2012 Yılında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Yahu benimkiler hep doğru çıktı. Özellikle şu aşağıdakiler;

1. Halkla İlişkiler ve Tanıtım okuyorum. Ayrıca pek çok röportaj girişimim oluyor şu sıralar.
2. Arkadaşımla bazı işler yapıyoruz(fan sitesi) ve yaptığımız işte ödüllü yarışmalarımız olacak.
3. Evet. Bu ara evde tek olduğumdan harcamalarım arttı.
4. Bu da doğru. Babam rahatsız ve benim de rahatsızlıklarım var.

İletişim becerileriniz artacağı için, yeni ve sıradışı kişilerle tanışma fırsatları bulabilirsiniz. Konuşmalar, görüşmeler, fikir tartışmaları yapabilir, akraba, komşu, kardeş gibi çok yakın çevre ile daha yoğun ilişkiler kurabilirsiniz.

Özellikle bu yılın ilk yarısında yeni ortaklık anlaşmaları ve başkalarından beklediğiniz destekler konusunda yüksek beklentiler içinde olmanız hayal kırıklığına neden olabilir.

Yılın ilk yarısında maddi konularda zaman zaman dengesizlikler yaşayabilirsiniz. Hesapta olmayan harcamalar ve geçmişteki olaylar yüzünden bütçenizi zorlayabilir. Bu tür sürpriz giderler için hazırlıklı olmanızda yarar var.

Sağlık veya başka bir nedenle aile fertlerinin yükümlülüğü üzerinize binebilir. Bu yoğun tempo içinde bir de kendi sağlığınızla uğraşmak istemiyorsanız zaman zaman molalar verip kendinize vakit ayırmayı ihmal etmemelisiniz. Ufak tefek sakarlıklara karşı dikkatli olmanızda yarar var.
Ancient isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
3 Üyemiz Ancient'in Mesajına Teşekkür Etti.