Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.12.11, 17:37   #27
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32395
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Uludağ Üniversitesi / Bursa....

2 sene başarılı bir şekilde okuyup geçiş yaptıktan sonra 4'üncü senesinin ilk sezonunda okuldan atıldığım üni olur kendileri

Sebeb ise okula alkollü gelmem yüzündendir 3.kez uyarı sonrası disiplin konseyi kararı üniden atıldım çokda üzülmedim zaten..

sonra aradan bir sene geçti telefonla aradılar felan kaydınızı isterseniz yaptırabilirsiniz dedilerdi öğrenci işleri... tabiki istemedim düşünün artık atılıyorsunuz ama kaydınızı silmiyorlar.. gittim kaydımı sildirdim birde aptal bir kitap yüzünden 180 lira ceza ödediğimi hatırlıyorum..

bu okul hala sabıka kaydı gibi önüme çıkıyor.. bazen iş başvuruları felan oluyor gidiyorum özellikle lise mezunu olarak tanıtıyorum sırf çakmasınlar diye... adamlar nerden buluyorlarsa siz üni okumuşssunuz atılmışsınız neden atıldınız ne için atıldınız gibi kıyamet soruları soruyorlar doğru cevabı verincede biz sizi ararız deyip geçiştiriyorlar.. o kadar deli oluyorumki bu duruma

KPSS'ye bile lise mezunu olarak seçemiyorum lan

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.