Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.12.11, 17:29   #1
Starlight
Uzman Üye

Starlight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 136
Ettiği Teşekkür: 893
Aldığı Teşekkür: 2300
Rep Derecesi : Starlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Creative Xtreme Fidelity Sound Blaster Yardim

Merhaba Arkadaslar,

benim bir sorunum var PC ile ilgili kafayi yemek üzereyim ama hala bir cözüm bulamadim.

Sorun söyle:

Dün Aksam Bilgisayar´da müzik dinlemek istedim ne yapdiysam bir türlü Boxlardan sesi alamadim. Kablolari kontrol ettim,sistemden ses ayarlarina girdim yok yok... her seferinde müzik calmak istedigimde Audio oynaticisi yüklenmedi yada bulunamadi yaziyor.

Nasil olur anlamadim.

Sistemim:

Windows 7 Ultimate 64 Bitt.
Ekran Karti: X Redon 1950 Pro
Ses Karti : Creative Xtreme Fidelity Sound Blaster 5.1

Arkadaslar bunlardan haric dün gece kafayi yedigim icin tekrar Format attim ama sorun yine ayni. Audio oynaticisi yok.

bir noktaya daha dikkatinizi cekeyim. Bundan önce Bilgisayar´da XP Profesyonel vardi ve ses kartini CD den yükleyebiliyordum simdi Windows 7 olunca CD den yükleyemiyorum haliyle isin ilginc tarafi Windows 7 64 Bitt uyarlu oynaticisini internetde bulamiyorum. Yada ben iyice bunadim o yüzden bulamiyorum.

Bana yardimci olabilirseniz sevinirim..

Konu Abartmatozu tarafından (28.12.11 Saat 18:25 ) değiştirilmiştir..
Starlight isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Starlight'in Mesajına Teşekkür Etti