Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.12.11, 20:57   #251
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Ayhan Çarkın denen katilin itiraflarını okudum yine az önce ve midem bulandı...

Günlerdir medyada öne çıkarılan itirafları bugün tavan yapmış ve vicdanı! sızlamış herifin...

Benim aklım da mantığım da almıyor bunu. Bu kadar sadist, aşğılık bir katilin hidayete erebileceğine, bunca yıl sonra bir yerlerinde vicdandan eser bulunabileceğine inandıramıyorum kendimi...

Zamanında birilerinin maşası, tetikçisiydi ve şimdi bu itiraflarla yine aynı göreve soyundu gibi gelmekte bana.

İzleyip göreceğiz bu katilinde insanları diri diri gömen güruh gibi bir gün cevzaevinden "pırrrr" diye uçuruluşunu...

Keşan müftüsü; " Noel baba doğru bir adam olsaydı, evlere pencere veya bacadan değil kapıdan girerdi" diye bir vecize yumurtlamışşş...

Noel baba gerçektir veya değildir, orada veya burada yaşadığı da beni ilgilendirmiyor. Hele hele Hrsitiyan geleneği oluşuna da asla takılmıyorum...

Çıkış noktası ve hikayesi kabaca; çevresindeki insanları mutlu etmek, ihtiyaçlarını az da olsa giderebilmek ve bunu yaparkende kimseyi rencide etmemek adına bacalardan veya pencerelerden gözükmeden girmesi...

Müftü haklı...

Adam olsa, Van'a 2 tır yardım gönderen ve onların önünde poz veren iş adamını örnek alır hediyelerin önünce poz poz resim verirdi...

Adam olsa, Ramazan aylarında fakir fukaraya iftar veren belediyeler gibi hediyeyi verirken koca koca pankartlar açar "bunlar Noel Babanın hediyeleridir" gibi birşeyler yazdırırdı.

Adam olsa, dağıttığı hediyeler karşılığı en azından yılın Noel babası seçilmek için oy isterdi...

Adam falan değil bence de Noel baba...

Adam olsa, Cübbeliden boşalan İslami stand up'çı koltuğuna bu müftüyü yerleştirirdi...

Bir de forumdan haber vereyim bari. Bu kadar şeyi yazdım ve göndereceğim umarım boş çıkmaz veya daha da kötüsü bu yazıları bir şekilde kaybedip yeniden yazmak zorunda kalmam.

E hadi gönder gari.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.