Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.12.11, 21:26   #5
CeMKaN
«.. Sıla Yolcusu..»

CeMKaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 945
Ettiği Teşekkür: 80053
Aldığı Teşekkür: 37301
Rep Derecesi : CeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Bitkin
Standart Cevap: Dumlupınar'dan sağ kurtulanlar "o gece"yi anlatıyor...

Alıntı:
"Baba Nolur Gitme…"
"Ogün okula gidecektim. Tam çıkacağım sırada geriye döndüm ve koşa koşa babamın yanına gelip sarıldım. 'Babacığım nolur gitme. Ben senin gitmeni istemiyorum.' dedim. Bana döndü ve 'Gitmem gerek. Bir gün anlayacaksın. Vazife çok kutsaldır ve ben bir askerim gitmem gerek.' dedi.
Gidiş o gidiş..."
Giden gelmiyor hele birde gideceği yeri bilindimi insanın içine ne kadarda doğsa gelişi olmadığı belli bir yere gidiyor. Ama bir daha görmeyeceksin onu biliyorsunda ama burada gidenler vatan için gittiler. Hepsinden allah gani gani razı olsun onların sayesinde şuanda hayattayız hepsinin mekanı cennet olsun. Teşekkürler ReaL

CeMKaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz CeMKaN'in Mesajına Teşekkür Etti.