Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.01.12, 17:32   #42
Najwa Mert
Tam Üye

Najwa Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 34
Ettiği Teşekkür: 681
Aldığı Teşekkür: 1825
Rep Derecesi : Najwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: İdam cezası geri gelsin mi?

Ben oy kullanmadım . Fakat bizim türk insanlarımızı öldürenler idam edilmeli . Biz eğer onlara birşey yapmazsak onlar her geçen zaman için bizim insanımızı öldürmeye devam eder . Mesela Apo hala idam edilmiyor ? Peki niye ? Bunun bir çok sebebi var .

Örnek verecek olursam Apoyu kullanmaya çalışıyoruz . Aponun sırları hakkında bilgi edinmeye çalışıyorlar.İkinci örnek ise Aponun idam edilmemesinin bir diğer nedeni sanırım Apo gibi teroristlerin bizim içimizde bir adamı olabilmesi.Yoksa Apo çoktan idam edilirdi diye düşünüyorum ben.