Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.01.12, 22:43   #10
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32395
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Televizyon İştah Açıcı da Değil, Bakıcı da

Şimdiki çocuklar maalesef çok akıllı maalesef diyorum çünkü yasaklasan bir yolunu mutlaka buluyor her konuda geçerli bu tek televizyon değil.. bilgisayar ortamındada var yani engelleyemiyorsunuz.. bir keresinde 10 yaşında yeğenim benden habersiz çekmecemden oyun almış aldığı oyunda korku oyunu ben tırsarak oynamıştım o oyunu..
çocuk daha sonra getirdi zaten o zaman jeton düştü bana oyun güzeldi felan dedi dumur oldum hiç korkmadınmı felan dedim korkmamış(!)

o oyunu başka çocuk oynasa potansiyel katil olurdu heralde...

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.