Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.01.12, 20:03   #1
Najwa Mert
Tam Üye

Najwa Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 34
Ettiği Teşekkür: 681
Aldığı Teşekkür: 1825
Rep Derecesi : Najwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Suspus
Standart Hep Kaybeden Üzülen İyiler

Bir yeni yazımla sizlerle birlikteyim .

Şimdi ki konumuz "Neden hep kaybeden iyiler..."

Günümüz de bazı insanlarımız hep kaybeden taraf oluyor . Bu genel de çoğunlukla iyi insanlar oluyor . Ben şuana kadar kötü insanların hep üzülen ve kaybettiklerini hiç ama hiç görmedim .

Malesef kaybeden taraflar hep iyiler oluyor .

Peki bu neden?

Benim görüşüm Rabbim iyi insanları sınaması . Ama bazı kardeşlerimiz vardır ki dayanamayacak duruma geliyorlar.Aslında hepimiz sınanıyoruz bu hayatta.

Benim bir sözüm vardır ölene kadar sabır . Fakat bu söz de o kadar kolay olmuyor malesef .

Sabır o kadar da kolay birşey değildir . Her zaman sabreden insan daima güçlüdür benim görüşüm .

Sabreden insan kazanır .

Bence sabretmenin en güzel yolu Rabbimize sığınmaktır.Allahtan her zaman sabır ve güç için dua etmek.

Allah hepimizin dualarını kabül eder inşallah. Kötü düşüncelere Allah hiç bir zaman izin vermesin . Bu konuyu açmamdaki amaç kaybeden kardeşlerimiz varsa onlara güzel bir moral vermektir.

Elbet bir gün mutluluk bize gülecektir.

İyiler de bir gün kazanacak .

O günü sabırsızlıkla bekliyor olacağım .

Şimdilik yazımın sonuna geldik yakında daha güzel yazılarla görüşmek dileğimle.