Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.01.12, 14:36   #2
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32316
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Metroda "Pantolonsuz Günü"

ben kendimi deli zannediyordum ama demekki yalnız değilmişim

bende konuyla alakasız birşey söyleyeceğim mesela bende atlet'leri sevmiyorum neden derseniz ne zaman atlet giysem o atlet yerinde durmuyor bir şekilde ne oluyorsa dışarıya çıkıyor çoğunlukla dışarı çıktığını farkedip tekrar düzeltiyorum ama her an dikkatli olamıyorum tabi..

sırf annemin bu atlet meselesi yüzünden defalarca fırça yediğimi biliyorum misal eve geliyorum ilk söz..

"allah kahretmesin senin gibi evladı emi gene atlet dışarda ortalıkda delibayram gibi geziyorsun"

böyledir yani.. o gün bu gündür hiç iç atlet bile giymiyorum artık..(bu konuyu okuyunca bu aklıma geldi alakasız oldu biliyorum ama idare edin)

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.