Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.01.12, 19:23   #8
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Exclamation Cevap: Avrupa Birliği mi yoksa Avrasya mı?

Ülkemizin bence artık tarafını belirlemesi gerekiyor sonuçta her iki kıtanın ortasında duran bir ülkeyiz.. bir tarafta yer almamız çok ciddi söylüyorum dünyada ekonomik dengeleri değiştirecek bir hareket olur.. ben şahsen avrasya birliği için gerçekten iyi şeyler düşünüyorum..

Zaten AB şu an kendi içinde bir yapılanmaya gidiyor Almanya,Fransa gibi ülkeler artık yeter kardeşim bunca ülkeye yardım paketi dağıtmaktan bıktım dediler kendi aralarında kendi paralarını çekmek için ikili mutakabatlar kurdular..

İngiltere desen zaten kendini soyutlamış durumda.. AB'nin içinde bunca çatlak varken girmemiz doğru olmaz yararımıza hiç olmaz..

Ama avrasyada oluşacak bir yapılanma avrupa'nın önde giden ve durdurulamaz olan sömürge ekonomisini kısıtlar ve AB, doğu ile istemeyerek de olsa anlaşmaya gitmek zorunda kalır..

Tarafsız kalmamız ise her iki kıtadaki ülkeler arası ilişkilerimiz için oldukça kötü bir durum bence.. söz sahibi olmak istiyorsak bir yerde taraf olmamız gerekiyor..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.