Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.01.12, 19:46   #9
Emilio Santos
. . . . . Erlik'in Katili . . . . .

Emilio Santos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 135
Ettiği Teşekkür: 11972
Aldığı Teşekkür: 17675
Rep Derecesi : Emilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Avrupa Birliği mi yoksa Avrasya mı?

Taraf olmayan bertaraf olur. Doğru laf. Taraf olmak gerek.

Yıllardır ne demeye AB'ye girmek istedik, durduk anlamıyorum. Bi referandum yapılmış değil ki, halk istiyor densin. Kafalarına göre, siyasi yalakalık uğruna çabalamış gibi yaptılar. Aklım bu konulara ermeye başladığından beri AB'ye karşıyım. Portekiz ve Yunanistan başta olmak üzere, üye ülkeler AB'nin balını, kaymağını yediler zaten. Sonuç, hazıra alışmış ülkeler bir bir çöküyor. Az sabır, güçlü dediğimiz Almanya ve Fransa da nasibini alacak.

Çin, Hindistan ve Rusya büyük bir güç birliği peşinde ne zamandır. İran'ı da şu yada bu şekilde yanlarında tutacaklardır. Bu birliğe girmemiz şu anki çıkarlarımıza tamamen aykırı olduğu için mümkün görünmüyor. Ha, ülkede bir devrim olur, birileri çark eder, orası ayrı.

Ben Türki Cumhuriyetler ile güç birliğinden yanayım. Araplar'dan, Rusya'dan, İran'dan uzak durulması ve hem ekonomik, hem de askeri açıdan Azerbaycan, Türkmenistan başta olmak üzere bütün Türk Cumhuriyetler'i ile birlik olunması gerektiğini düşünüyorum.