Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.01.12, 00:22   #5
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Lens Nasıl Kullanılır

12 yaşımdan beri gözlük denen tellere mahkumum. Okulda nasıl olurdu anlamazdım bir bakmışım ya çerceve elimdeydi ya da camlardan biri... Öyle ilginç yerlerinden kırmayı başarırdım ki gözlükçüye tamire gittiğinde "bu gözlüğü kullanan erkek çocuğu mu diye sorarmış" Sanki erkek çocuklarına mahsus gözlük kırmak.

İlk lensler sert idi. Babamın ağzından girdim burnundan çıktım nihayetinde aaldırdım lensleri de ama gel de kullan. Şipil şipil yaş akar. Kısacası sert olanları gözlerim kabul etmedi tekrardan döndüm tellere ve kırmalara...

Daha dün ziyaret ettim doktorumu. "Maşallahın var, lenslerden kurtuldun" dedi. Ve yazdı iki denecik gözlük.
Lensler yetmez iken ben iki gözlükle dolaşacam he....

Birleştirilmez mi? Birleştirilir dediler ve önüme bir rakam koydular bir aylık maaşımın yarısını da geçiyor. Bir de üstüne de kredi kartına 12 taksit de yapıyoruz dediler iyi mi.

Babam da az önce bana geldi. Sipariş verdiğim kitaplarımı getirdi ve bir de "O elindekine az bak, bu siparişleri de azalt. Dua et iki gözlükle kalmışsın" diyerek fırçaladı gitti.

Laser gibi bir şansım da yok. Kime çekmiş bu sol göz bilmem ki? Tembel mi tembelll....

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.