Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.01.12, 13:09   #257
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Sabah kahve içmeden çıkmak zorunda kaldım evden. Üzerinize afiyet uyumuşum. Tam işi bitirip eve dönmek üzereydim ki arabanın freninden gelen bir küt sesi ve pedalın hükmedemediği frenler. Sağdan sağdan ve frene dokunmamaya çalışarak kendimi ve arabayı servise attım. Araba iyi şimdi ben zaten hep iyiyim.

Bursa da sevgili olan bir çift işten atılınca patronlarını soysun diye kiralık hırsız tutmuşlar. Çalıp getireceği evraklar için 50 bin liraya anlaşmışlar, dürüst! hırsız görevini yerine getirmiş ama parasını alamamış. Bunun üzerine patronu arayıp 15 bin liraya çaldığı evrakları geri vermek için anlaşmış. Patron-polis işbirliğiyle kiralık hırsız ve sevgililer yakalanmış...

Haberi okuyunca bir garip oldum ya! Kiralık hırsız diye bir serviste var demek. Yeni bir meslek gibi duruyor. İlerde promasyona başlarlar ve "kiralık hırsız tutana tecavüzcü beleş" gibi kampanyalar falan da başlar herhalde...

Konya'da öğretmen, imam ve esnafların kurduğu bir dernek ilk öğretim okulların da promasyona başlamış. öğrencilerin içinde en çok camiye gidip namaz kılanlara dizüstü bilgisayar, bisiklet, MP3, telefon vb. hediyeler verilecekmiş. Sabah ve yatsı namazları 30 puan, diğer vakitler 10'ar puan üzerinden değerlendirilecekmiş.

19 mayıs kutlamalarını stadlardan kaldırıp okulda kutlansın diyen Milli eğitimin okulları burası... Eğitim işini aşmışlar artık camilere müşteri toplamaya başlamışlar.

Zaten eğitipte ne yapacaklar ki? Onlara kafası çalışan değil, kafasını sallayan ve biat kültürüyle yetişmiş koyunlar daha çok lazım.
E hayırlı işler o zaman...

Son bir haber daha vereyim bari...

Özel bir üniversitede hazırlık okumaya başlayan bir erkek öğrenci okula 450 bin euroluk lüks arabayla gelince haber olmuş doğal olarak...

Hemen "babam sağolsun" gibi bir önyargıyla yaklaşmayın yahu!.. Çocuk babasının parasıyla almamış onu... Dedesi üniversiteye başladığı için hediye etmiş sadece.

İlginç olan başladığı üniversitede zaten özel ve parasını bastıran herkese açık olan bir yer. Yani girmek için herhangi bir sınav veya başarıya gerek yok. Ama olsun!.. Torun bu... Kurbannnn olsunnn ona...

Yazımı burada sonlandırırken içimden geçen küfürleri dillendirmediğim için kendi şahsımda kendimi tebrik eder ve takdirlerimi sunarım...

Aferin leyynnn Banemin...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.