Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.01.12, 19:58   #55
CeMKaN
«.. Sıla Yolcusu..»

CeMKaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 945
Ettiği Teşekkür: 80053
Aldığı Teşekkür: 37301
Rep Derecesi : CeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Bitkin
Standart Cevap: Göğüslere Bakan Erkekler Daha Sağlıklı

Alıntı:
Araştırmanın yazarı, sağlıklı kalmaları için erkeklere her gün 10 dakika göğüs dikizlemeyi önerdi. Bu da kıskanç sevgilisi olanlara ilginç bir savunma mekanizması yarattı. Şimdiden uyaralım, yakın bir zamanda sevgilinizi bir başka kadının göğüslerine bakarken yakalarsanız, bu tarz bir savunma ile karşılaşabilirsiniz.

Bende böyle bir deneme için çağrılmıştım ama gidemedim rahatsızdım bunun içinmiydin tüh bileydim hasta hasta giderdim.Sokağa dikilir gelen geçen kadınlarının göğüslerine bakardım, ya sonuçta sağlığım önemli bu araştırmayı aynen uygularım niyetim kötüde değil sadece sağlık için, teşekkürler

CeMKaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
CeMKaN'in Mesajına Teşekkür Etti