Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.01.12, 14:58   #18
Megan
Gerçek Üye

Megan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 264
Ettiği Teşekkür: 689
Aldığı Teşekkür: 3153
Rep Derecesi : Megan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Aşkta Yaş Önemli midir ?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi OkyanusunKalbi Mesajı göster
Aslında erkek bayandan büyük olmalı derler.. Erkek küçük, kadın büyük olunca yanlış karşılanır.

He birde günümüzde 40 + yaşında erkekler 17 - 18 yaşında kızlarla gönül eğlendirmek için flört ediyor. Duygusuz olan her türlü ilişkiye karşıyım.
40 ın ustundeki erkeklerin çok genç yaşta kızlarla bir arada olmaları başta kendileri olmak uzere ,etraflarına bende hala iş var hala ilgi çekebiliyorumu ispat etmek amacıyla oluyor .

Oysa buna hiç gerek yok ,olgun yaştaki gerek erkek gerekse kadınlar hayattan ne istediklerini karşılarındakilerin neler isteyebilecegini çok iyi biliyorlar ,gençleri nasıl etkileyecekleri hakkında oldukça bilgililer .

Bunuda iyi kulandıkları takdirde kendilerinden oldukça genç insanlarla kolayca birlikte olabiliyorlar .

Yaş farkının pek dezavantajı olmak ama fiziksel fark birilkteligi oldukça etkiler bunu engelleyemezsiniz .

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..

Benim ayakkabılarımı giy
ve benim geçtiğim yollardan,
sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
Benim geçtiğim senelerden geç,
benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk

ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN
Megan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Megan'in Mesajına Teşekkür Etti.